Primeira Liga - Portugalia
poniedziałek, 05.03.2018
20:00
20:00

Aves

Portimonense
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Vila das Aves |
| Na wyjeździe: | Portimão |
| Odległość: | 469.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estádio do CD das Aves |
| Pojemność: | 8 650 |
| Wymiary: | 100 x 64 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.04 | 3.39 | 3.60 | X2 | 1.29 | 1.80 | |||
| 32% | 29% | 39% | 1.80 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 77% | 23% | 53% | 47% | 29% | 71% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-30 | Portimonense | 2 - 2 | Aves |
| 2017-04-19 | Portimonense | 2 - 1 | Aves |
| 2016-11-27 | Aves | 1 - 0 | Portimonense |
| 2016-01-23 | Portimonense | 0 - 1 | Aves |
| 2015-08-22 | Aves | 1 - 1 | Portimonense |
| 2015-08-02 | Portimonense | 3 - 0 | Aves |
| 2015-04-11 | Portimonense | 1 - 1 | Aves |
| 2014-11-09 | Aves | 0 - 0 | Portimonense |
| 2014-03-09 | Aves | 0 - 0 | Portimonense |
| 2013-10-27 | Portimonense | 1 - 0 | Aves |
| 2013-04-07 | Aves | 0 - 0 | Portimonense |
| 2012-11-11 | Portimonense | 1 - 0 | Aves |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 5 | 3 | 1 | |
| 17% | 50% | 33% | 42% | 25% | 8% |
Aves ostatnie 12 mecze
| 2018-02-23 | Rio Ave | 0 - 0 | Aves |
| 2018-02-17 | Aves | 0 - 0 | Maritimo |
| 2018-02-11 | B-SAD | 2 - 5 | Aves |
| 2018-02-06 | Aves | 3 - 0 | Boavista |
| 2018-01-30 | Braga | 2 - 0 | Aves |
| 2018-01-21 | Aves | 0 - 2 | Ferreira |
| 2018-01-14 | Sporting | 3 - 0 | Aves |
| 2018-01-10 | Rio Ave | 3 - 3 | Aves |
| 2018-01-07 | Chaves | 1 - 1 | Aves |
| 2018-01-03 | Aves | 1 - 2 | Moreirense |
| 2017-12-16 | Estoril | 3 - 2 | Aves |
| 2017-12-13 | U. Madeira | 1 - 5 | Aves |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Portimonense ostatnie 12 mecze
| 2018-02-25 | Portimonense | 1 - 5 | FC Porto |
| 2018-02-16 | Feirense | 1 - 3 | Portimonense |
| 2018-02-10 | Portimonense | 1 - 3 | Benfica |
| 2018-02-05 | Maritimo | 0 - 3 | Portimonense |
| 2018-01-29 | Portimonense | 4 - 1 | Rio Ave |
| 2018-01-20 | Portimonense | 1 - 2 | Braga |
| 2018-01-14 | Boavista | 2 - 0 | Portimonense |
| 2018-01-08 | Ferreira | 1 - 1 | Portimonense |
| 2018-01-04 | Portimonense | 0 - 0 | B-SAD |
| 2017-12-29 | Braga | 2 - 2 | Portimonense |
| 2017-12-20 | Benfica | 2 - 2 | Portimonense |
| 2017-12-17 | Sporting | 2 - 0 | Portimonense |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 50% |
Tabela Primeira Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 25 | +55 | 67 |
| 2 | Benfica | 25 | +51 | 62 |
| 3 | Sporting | 25 | +33 | 59 |
| 4 | Braga | 25 | +32 | 55 |
| 5 | Rio Ave | 25 | -1 | 37 |
| 6 | Chaves | 25 | -6 | 36 |
| 7 | Maritimo | 25 | -14 | 33 |
| 8 | Boavista | 25 | -8 | 33 |
| 9 | Guimaraes | 25 | -14 | 30 |
| 10 | Tondela | 25 | -8 | 28 |
| 11 | B-SAD | 25 | -12 | 28 |
| 12 | Portimonense | 24 | -5 | 27 |
| 13 | Setubal | 25 | -17 | 24 |
| 14 | Feirense | 25 | -11 | 23 |
| 15 | Aves | 24 | -11 | 22 |
| 16 | Moreirense | 25 | -15 | 22 |
| 17 | Ferreira | 25 | -20 | 21 |
| 18 | Estoril | 25 | -29 | 21 |
Chronologia meczów w lidze
| Aves | |
| Portimonense | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Aves | Portimonense |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 1 - 1 | 5 - 2 |
| 2 | Benfica | 1 - 3 | 2 - 1 |
| 3 | Sporting | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Braga | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 5 | Rio Ave | 0 - 0 | 2 - 0 |
| 6 | Chaves | ||
| 7 | Maritimo | 0 - 0 | 0 - 3 |
| 8 | Boavista | 3 - 0 | 2 - 0 |
| 9 | Guimaraes | 1 - 3 | 3 - 3 |
| 10 | Tondela | 0 - 1 | |
| 11 | B-SAD | 2 - 1 | |
| 12 | Portimonense | - | |
| 13 | Setubal | ||
| 14 | Feirense | 1 - 3 | |
| 15 | Aves | - | |
| 16 | Moreirense | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Ferreira | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 18 | Estoril | 0 - 0 |
Pozycja w lidze
| Aves | Portimonense | |
| Pozycja | 15 | 12 |
| Punkty | 22 | 27 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 18 | 9 |
| Punkty | 9 | 10 |
Forma w lidze
| Aves | Portimonense | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
7 12 |
7
6 11 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
3 7 |
2
4 6 |
Bramki w lidze
| Aves | Portimonense | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
35 |
36
41 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
9
17 |
15
21 |
Ogólne statystyki dla Primeira Liga
| Mecze (224) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 20% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (611) | |
| Bramki na mecz | 2.73 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.15 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 47% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 29% |
Aves kolejne 6 mecze
| 2018-03-10 | Benfica | - | Aves |
| 2018-03-18 | Guimaraes | - | Aves |
| 2018-03-29 | Aves | - | Setubal |
| 2018-04-08 | FC Porto | - | Aves |
| 2018-04-14 | Aves | - | Feirense |
| 2018-04-22 | Tondela | - | Aves |
Portimonense kolejne 6 mecze
| 2018-03-11 | Portimonense | - | Guimaraes |
| 2018-03-16 | Setubal | - | Portimonense |
| 2018-03-31 | Portimonense | - | Moreirense |
| 2018-04-07 | Tondela | - | Portimonense |
| 2018-04-14 | Portimonense | - | Estoril |
| 2018-04-22 | Chaves | - | Portimonense |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 3.39 | 3.60 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 29% | 39% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.29 | 1.80 |
| Prawdopodobieństwo | 44% | 56% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 77% | 23% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.95 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.39 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Tak @ 1.75 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-05 16:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!