Międzyklubowe Mecze Towarzyskie
środa, 11.07.2018
18:00
Aves
(Portugalia)
Arouca
(Portugalia)
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Vila das Aves |
| Na wyjeździe: |
Arouca |
| Odległość: |
49.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Estádio do CD das Aves
(Vila das Aves / Por)
|
| Pojemność: |
8 650 |
| Wymiary: |
100 x 64 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
18:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.40 |
3.50 |
1 |
|
|
|
1.28 |
1.80 |
| 40% |
31% |
29% |
1.90 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.77 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.83 |
1.38 |
| 78% |
22% |
|
|
|
55% |
45% |
|
|
|
35% |
65% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
|
2013-01-20 |
Aves
|
0 - 3 |
Arouca
|
|
2012-08-19 |
Arouca
|
1 - 1 |
Aves
|
|
2012-03-04 |
Arouca
|
2 - 2 |
Aves
|
|
2011-10-02 |
Aves
|
2 - 0 |
Arouca
|
|
2011-05-08 |
Aves
|
3 - 2 |
Arouca
|
|
2010-12-12 |
Arouca
|
1 - 3 |
Aves
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
1 |
|
6 |
4 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
100% |
67% |
50% |
Aves ostatnie 12 mecze
|
2018-05-20 |
Aves
|
2 - 1 |
Sporting
|
|
2018-05-11 |
Aves
|
2 - 3 |
Chaves
|
|
2018-05-06 |
Moreirense
|
0 - 3 |
Aves
|
|
2018-04-30 |
Aves
|
1 - 0 |
Estoril
|
|
2018-04-22 |
Tondela
|
3 - 0 |
Aves
|
|
2018-04-14 |
Aves
|
1 - 0 |
Feirense
|
|
2018-04-08 |
FC Porto
|
2 - 0 |
Aves
|
|
2018-03-29 |
Aves
|
1 - 4 |
Setubal
|
|
2018-03-18 |
Guimaraes
|
2 - 1 |
Aves
|
|
2018-03-10 |
Benfica
|
2 - 0 |
Aves
|
|
2018-03-05 |
Aves
|
3 - 0 |
Portimonense
|
|
2018-02-23 |
Rio Ave
|
0 - 0 |
Aves
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
9 |
7 |
2 |
| 42% |
8% |
50% |
|
75% |
58% |
17% |
Arouca ostatnie 12 mecze
|
2018-05-12 |
Oliveirense
|
3 - 1 |
Arouca
|
|
2018-05-06 |
Arouca
|
0 - 1 |
Nacional
|
|
2018-04-29 |
Arouca
|
1 - 4 |
Penafiel
|
|
2018-04-22 |
Leixoes
|
2 - 2 |
Arouca
|
|
2018-04-15 |
Arouca
|
1 - 0 |
Benfica B
|
|
2018-04-11 |
Santa Clara
|
0 - 0 |
Arouca
|
|
2018-04-07 |
Arouca
|
0 - 1 |
Guimaraes B
|
|
2018-03-31 |
U. Madeira
|
0 - 0 |
Arouca
|
|
2018-03-25 |
Gil Vicente
|
0 - 3 |
Arouca
|
|
2018-03-18 |
Arouca
|
1 - 0 |
Academica
|
|
2018-03-10 |
Arouca
|
2 - 2 |
Covilha
|
|
2018-03-03 |
Sporting B
|
0 - 2 |
Arouca
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
6 |
5 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
50% |
42% |
33% |
Aves kolejne 6 mecze
|
2018-07-18 |
Guimaraes
|
- |
Aves
|
|
2018-07-21 |
Aves
|
- |
Braga
|
|
2018-07-28 |
Aves
|
- |
Santa Clara
|
|
2018-08-04 |
FC Porto
|
- |
Aves
|
|
2018-08-11 |
Setubal
|
- |
Aves
|
|
2018-08-17 |
Aves
|
- |
Tondela
|
Arouca kolejne 6 mecze
|
2018-07-17 |
Santa Clara
|
- |
Arouca
|
|
2018-07-22 |
Famalicao
|
- |
Arouca
|
|
2018-07-29 |
Arouca
|
- |
Chaves
|
|
2018-08-12 |
Penafiel
|
- |
Arouca
|
|
2018-08-19 |
Arouca
|
- |
Benfica B
|
|
2018-08-26 |
Academico Viseu
|
- |
Arouca
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.90 |
3.40 |
3.50 |
| Prawdopodobieństwo |
40% |
31% |
29% |
|
1 @ 1.90 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.28 |
1.80 |
| Prawdopodobieństwo |
68% |
32% |
|
1X @ 1.28 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.22 |
3.77 |
| Prawdopodobieństwo |
|
78% |
22% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.22 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.80 |
2.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
55% |
45% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.80 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.83 |
1.38 |
| Prawdopodobieństwo |
|
35% |
65% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.38 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.71 |
2.04 |
| Prawdopodobieństwo |
|
56% |
44% |
|
Tak @ 1.71 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-07-11 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!