Primera Nacional - Argentyna
niedziela, 18.03.2018
20:00
20:00

Atletico Mitre

Atl. Rafaela
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Santiago del Estero |
| Na wyjeździe: | Rafaela |
| Odległość: | 470.0 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.79 | 3.00 | 2.70 | X2 | 1.48 | 1.44 | |||
| 27% | 28% | 45% | 1.44 | 37% | 63% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 2.25 | 2.60 | 1.47 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 64% | 36% | 32% | 68% | 19% | 81% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Atletico Mitre ostatnie 12 mecze
| 2018-03-10 | Deportivo Moron | 1 - 1 | Atletico Mitre |
| 2018-02-26 | Atletico Mitre | 1 - 2 | All Boys |
| 2018-02-20 | Aldosivi | 1 - 0 | Atletico Mitre |
| 2018-02-10 | Atletico Mitre | 3 - 1 | Ind. Rivadavia |
| 2018-02-02 | Ferro | 0 - 0 | Atletico Mitre |
| 2017-12-11 | Atletico Mitre | 1 - 0 | Brown Adrogue |
| 2017-12-03 | Guillermo Brown | 3 - 1 | Atletico Mitre |
| 2017-11-27 | Atletico Mitre | 2 - 1 | Flandria |
| 2017-11-18 | Agropecuario | 2 - 0 | Atletico Mitre |
| 2017-11-12 | Atletico Mitre | 0 - 0 | JU Gualeguaychu |
| 2017-11-04 | Instituto | 0 - 0 | Atletico Mitre |
| 2017-10-28 | Atletico Mitre | 1 - 0 | Almagro |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 17% |
Atl. Rafaela ostatnie 12 mecze
| 2018-03-10 | Atl. Rafaela | 1 - 1 | All Boys |
| 2018-03-03 | Aldosivi | 2 - 2 | Atl. Rafaela |
| 2018-02-24 | Atl. Rafaela | 1 - 1 | Ind. Rivadavia |
| 2018-02-18 | Ferro | 0 - 2 | Atl. Rafaela |
| 2018-02-10 | Atl. Rafaela | 2 - 3 | Brown Adrogue |
| 2018-02-04 | Guillermo Brown | 1 - 3 | Atl. Rafaela |
| 2017-12-10 | Atl. Rafaela | 4 - 1 | Flandria |
| 2017-12-03 | Agropecuario | 1 - 3 | Atl. Rafaela |
| 2017-11-25 | Atl. Rafaela | 3 - 0 | JU Gualeguaychu |
| 2017-11-20 | Instituto | 0 - 0 | Atl. Rafaela |
| 2017-11-11 | Atl. Rafaela | 1 - 1 | Almagro |
| 2017-11-04 | San Martin T. | 0 - 2 | Atl. Rafaela |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 5 | 1 | 11 | 6 | 5 | |
| 50% | 42% | 8% | 92% | 50% | 42% |
Tabela Primera Nacional
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | 18 | +15 | 31 |
| 2 | Aldosivi | 17 | +8 | 31 |
| 3 | Almagro | 19 | +9 | 30 |
| 4 | Gimnasia Jujuy | 18 | +9 | 30 |
| 5 | San Martin T. | 18 | +2 | 28 |
| 6 | Villa Dalmine | 18 | +6 | 27 |
| 7 | Agropecuario | 17 | +5 | 27 |
| 8 | Deportivo Moron | 18 | +2 | 27 |
| 9 | Brown Adrogue | 18 | +3 | 26 |
| 10 | JU Gualeguaychu | 18 | -3 | 26 |
| 11 | Instituto | 18 | -2 | 25 |
| 12 | Sarmiento Junin | 17 | +1 | 23 |
| 13 | Sp. Estudiantes | 17 | +1 | 23 |
| 14 | Los Andes | 17 | -1 | 21 |
| 15 | Atletico Mitre | 17 | -2 | 21 |
| 16 | Quilmes | 18 | -3 | 21 |
| 17 | All Boys | 17 | -6 | 19 |
| 18 | Ferro | 18 | -11 | 19 |
| 19 | Guillermo Brown | 17 | -3 | 18 |
| 20 | Ind. Rivadavia | 17 | -3 | 18 |
| 21 | Santamarina | 17 | -4 | 18 |
| 22 | Nueva Chicago | 17 | -5 | 18 |
| 23 | Boca Unidos | 18 | -10 | 17 |
| 24 | Flandria | 18 | -9 | 16 |
| 25 | Dep. Riestra | 18 | +1 | 11 |
Chronologia meczów w lidze
| Atletico Mitre | |
| Atl. Rafaela | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Atletico Mitre | Atl. Rafaela |
|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Rafaela | - | |
| 2 | Aldosivi | 2 - 2 | |
| 3 | Almagro | 1 - 0 | |
| 4 | Gimnasia Jujuy | 0 - 2 | |
| 5 | San Martin T. | 0 - 2 | |
| 6 | Villa Dalmine | ||
| 7 | Agropecuario | 1 - 3 | |
| 8 | Deportivo Moron | ||
| 9 | Brown Adrogue | 1 - 0 | |
| 10 | JU Gualeguaychu | 0 - 0 | |
| 11 | Instituto | 0 - 0 | |
| 12 | Sarmiento Junin | ||
| 13 | Sp. Estudiantes | 1 - 0 | |
| 14 | Los Andes | ||
| 15 | Atletico Mitre | - | |
| 16 | Quilmes | ||
| 17 | All Boys | 1 - 2 | |
| 18 | Ferro | 0 - 2 | |
| 19 | Guillermo Brown | 1 - 3 | |
| 20 | Ind. Rivadavia | 3 - 1 | |
| 21 | Santamarina | 1 - 0 | |
| 22 | Nueva Chicago | 0 - 1 | |
| 23 | Boca Unidos | ||
| 24 | Flandria | 2 - 1 | |
| 25 | Dep. Riestra | 2 - 2 |
Pozycja w lidze
| Atletico Mitre | Atl. Rafaela | |
| Pozycja | 15 | 1 |
| Punkty | 21 | 31 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 16 |
| Punkty | 16 | 18 |
Forma w lidze
| Atletico Mitre | Atl. Rafaela | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
6 6 |
8
7 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
1 2 |
5
3 1 |
Bramki w lidze
| Atletico Mitre | Atl. Rafaela | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
14
16 |
30
15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
9
5 |
16
7 |
Ogólne statystyki dla Primera Nacional
| Mecze (220) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 36% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 20% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (439) | |
| Bramki na mecz | 2.00 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.20 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.79 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 53% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 40% |
| Powyżej 1.5 | 62% |
| Powyżej 2.5 | 29% |
| Powyżej 3.5 | 15% |
Atletico Mitre kolejne 6 mecze
| 2018-03-25 | Boca Unidos | - | Atletico Mitre |
| 2018-04-01 | Atletico Mitre | - | Quilmes |
| 2018-04-07 | Sarmiento Junin | - | Atletico Mitre |
| 2018-04-15 | Atletico Mitre | - | Villa Dalmine |
| 2018-04-22 | Gimnasia Jujuy | - | Atletico Mitre |
| 2018-04-30 | Atletico Mitre | - | Los Andes |
Atl. Rafaela kolejne 6 mecze
| 2018-03-25 | Atl. Rafaela | - | Deportivo Moron |
| 2018-04-10 | Boca Unidos | - | Atl. Rafaela |
| 2018-04-17 | Atl. Rafaela | - | Quilmes |
| 2018-04-24 | Sarmiento Junin | - | Atl. Rafaela |
| 2018-04-30 | Atl. Rafaela | - | Villa Dalmine |
| 2018-05-06 | Brown Adrogue | - | Atl. Rafaela |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.79 | 3.00 | 2.70 |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 28% | 45% |
| X2 @ 1.44 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.48 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.60 | 1.47 | |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 68% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.47 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.50 | 1.14 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.14 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-18 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!