Primera División - Hiszpania
sobota, 05.05.2018
15:15
15:15

Ath. Bilbao

Betis
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Bilbao |
| Na wyjeździe: | Sewilla |
| Odległość: | 703.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio de San Mames |
| Pojemność: | 53 332 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Edin Terzic (Nmc) |
| Na wyjeździe: | Manuel Pellegrini (Chi) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:15 (16:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.25 | 3.39 | X2 | 1.33 | 1.72 | |||
| 30% | 29% | 41% | 1.72 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 73% | 27% | 45% | 55% | 29% | 71% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-22 | Betis | 0 - 2 | Ath. Bilbao |
| 2017-04-27 | Ath. Bilbao | 2 - 1 | Betis |
| 2016-12-11 | Betis | 1 - 0 | Ath. Bilbao |
| 2016-03-13 | Ath. Bilbao | 3 - 1 | Betis |
| 2015-11-01 | Betis | 1 - 3 | Ath. Bilbao |
| 2015-07-23 | Betis | 1 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2014-02-23 | Betis | 0 - 2 | Ath. Bilbao |
| 2014-01-15 | Ath. Bilbao | 2 - 0 | Betis |
| 2014-01-08 | Betis | 1 - 0 | Ath. Bilbao |
| 2013-09-26 | Ath. Bilbao | 2 - 1 | Betis |
| 2013-01-21 | Betis | 1 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2012-08-19 | Ath. Bilbao | 3 - 5 | Betis |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 10 | 5 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 83% | 42% | 25% |
Ath. Bilbao ostatnie 12 mecze
| 2018-04-28 | Real Sociedad | 3 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2018-04-23 | Ath. Bilbao | 1 - 3 | Levante |
| 2018-04-18 | Real Madryt | 1 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2018-04-14 | Ath. Bilbao | 2 - 3 | La Coruna |
| 2018-04-09 | Villarreal | 1 - 3 | Ath. Bilbao |
| 2018-03-31 | Ath. Bilbao | 1 - 1 | Celta Vigo |
| 2018-03-18 | Barcelona | 2 - 0 | Ath. Bilbao |
| 2018-03-15 | Ath. Bilbao | 1 - 2 | Marsylia |
| 2018-03-11 | Ath. Bilbao | 2 - 0 | Leganes |
| 2018-03-08 | Marsylia | 3 - 1 | Ath. Bilbao |
| 2018-03-03 | Sevilla | 2 - 0 | Ath. Bilbao |
| 2018-02-28 | Ath. Bilbao | 1 - 1 | Valencia |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 12 | 6 | 5 | |
| 17% | 25% | 58% | 100% | 50% | 42% |
Betis ostatnie 12 mecze
| 2018-04-30 | Betis | 2 - 1 | Malaga |
| 2018-04-22 | Atl. Madryt | 0 - 0 | Betis |
| 2018-04-19 | Betis | 1 - 0 | Las Palmas |
| 2018-04-13 | Girona | 0 - 1 | Betis |
| 2018-04-07 | Betis | 2 - 0 | Eibar |
| 2018-04-02 | Getafe | 0 - 1 | Betis |
| 2018-03-17 | Betis | 3 - 0 | Espanyol |
| 2018-03-12 | Alaves | 1 - 3 | Betis |
| 2018-03-04 | Valencia | 2 - 0 | Betis |
| 2018-03-01 | Betis | 0 - 0 | Real Sociedad |
| 2018-02-26 | Levante | 0 - 2 | Betis |
| 2018-02-18 | Betis | 3 - 5 | Real Madryt |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 7 | 4 | 2 | |
| 67% | 17% | 17% | 58% | 33% | 17% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 34 | +66 | 86 |
| 2 | Atl. Madryt | 35 | +37 | 75 |
| 3 | Real Madryt | 34 | +45 | 71 |
| 4 | Valencia | 35 | +26 | 67 |
| 5 | Betis | 35 | +2 | 59 |
| 6 | Villarreal | 34 | +8 | 54 |
| 7 | Sevilla | 35 | -11 | 51 |
| 8 | Getafe | 35 | +8 | 49 |
| 9 | Girona | 35 | -6 | 48 |
| 10 | Real Sociedad | 36 | +7 | 46 |
| 11 | Celta Vigo | 35 | +3 | 45 |
| 12 | Eibar | 35 | -10 | 44 |
| 13 | Alaves | 35 | -14 | 41 |
| 14 | Ath. Bilbao | 35 | -7 | 40 |
| 15 | Leganes | 35 | -14 | 40 |
| 16 | Espanyol | 35 | -12 | 40 |
| 17 | Levante | 35 | -16 | 40 |
| 18 | La Coruna | 35 | -35 | 28 |
| 19 | Las Palmas | 35 | -47 | 22 |
| 20 | Malaga | 35 | -30 | 20 |
Chronologia meczów w lidze
| Ath. Bilbao | |
| Betis | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Ath. Bilbao | Betis |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 0 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Atl. Madryt | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 3 | Real Madryt | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 4 | Valencia | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Betis | - | |
| 6 | Villarreal | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 7 | Sevilla | 1 - 0 | 3 - 5 |
| 8 | Getafe | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 9 | Girona | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Real Sociedad | 0 - 0 | 4 - 4 |
| 11 | Celta Vigo | 1 - 1 | 3 - 2 |
| 12 | Eibar | 1 - 1 | 5 - 0 |
| 13 | Alaves | 2 - 0 | 1 - 3 |
| 14 | Ath. Bilbao | - | |
| 15 | Leganes | 2 - 0 | |
| 16 | Espanyol | 1 - 0 | |
| 17 | Levante | 1 - 3 | 0 - 2 |
| 18 | La Coruna | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 19 | Las Palmas | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 20 | Malaga | 2 - 1 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Ath. Bilbao | Betis | |
| Pozycja | 14 | 5 |
| Punkty | 40 | 59 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 17 | 5 |
| Punkty | 23 | 26 |
Forma w lidze
| Ath. Bilbao | Betis | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
13 13 |
18
5 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
8 4 |
8
2 7 |
Bramki w lidze
| Ath. Bilbao | Betis | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
38
45 |
56
54 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
17
15 |
23
25 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (349) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (919) | |
| Bramki na mecz | 2.63 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.52 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.11 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 63% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 46% |
| Powyżej 1.5 | 71% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Ath. Bilbao kolejne 6 mecze
| 2018-05-12 | Alaves | - | Ath. Bilbao |
| 2018-05-20 | Ath. Bilbao | - | Espanyol |
| 2018-07-19 | Amorebieta | - | Ath. Bilbao |
| 2018-07-22 | Barakaldo | - | Ath. Bilbao |
| 2018-07-25 | Den Haag | - | Ath. Bilbao |
| 2018-07-28 | Duisburg | - | Ath. Bilbao |
Betis kolejne 6 mecze
| 2018-05-12 | Betis | - | Sevilla |
| 2018-05-19 | Leganes | - | Betis |
| 2018-07-14 | Betis | - | Nottingham |
| 2018-07-18 | Betis | - | Braga |
| 2018-07-21 | Betis | - | Huddersfield |
| 2018-07-21 | Huddersfield | - | Betis |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 3.25 | 3.39 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 29% | 41% |
| X2 @ 1.72 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% |
| X2 @ 1.72 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.85 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.95 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-05 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!