Wyszejszaja liha - Białoruś
niedziela, 17.05.2026
18:00
Arsenal Dzerzh.
ML Vitebsk
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Dzerzhinsk |
| Na wyjeździe: |
Witebsk |
| Odległość: |
259.8 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
18:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 12.00 |
4.32 |
1.31 |
2 |
|
|
|
3.12 |
1.02 |
| 28% |
27% |
45% |
1.31 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.21 |
3.67 |
|
|
|
1.75 |
2.01 |
|
|
|
2.65 |
1.38 |
| 80% |
20% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
30% |
70% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
|
2025-08-10 |
Arsenal Dzerzh.
|
0 - 4 |
ML Vitebsk
|
|
2025-03-29 |
ML Vitebsk
|
2 - 2 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2023-11-11 |
Arsenal Dzerzh.
|
1 - 4 |
ML Vitebsk
|
|
2023-07-09 |
ML Vitebsk
|
2 - 2 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2022-11-20 |
ML Vitebsk
|
3 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2022-11-16 |
Arsenal Dzerzh.
|
3 - 2 |
ML Vitebsk
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
3 |
|
6 |
6 |
6 |
| 17% |
33% |
50% |
|
100% |
100% |
100% |
Arsenal Dzerzh. ostatnie 12 mecze
|
2026-05-08 |
FC Baranovichi
|
1 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-05-01 |
Arsenal Dzerzh.
|
2 - 2 |
Isloch Minsk
|
|
2026-04-26 |
Zhodino
|
3 - 3 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-04-20 |
Arsenal Dzerzh.
|
2 - 0 |
Belshina
|
|
2026-04-11 |
Slavia Mozyr
|
1 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-04-03 |
Arsenal Dzerzh.
|
2 - 0 |
Naftan
|
|
2026-03-20 |
FC Minsk
|
1 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-03-15 |
Arsenal Dzerzh.
|
0 - 2 |
Slavia Mozyr
|
|
2026-03-08 |
Slavia Mozyr
|
2 - 0 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-02-28 |
Gomel
|
4 - 0 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-01-31 |
BATE
|
0 - 1 |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-01-24 |
Isloch Minsk
|
4 - 0 |
Arsenal Dzerzh.
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
11 |
4 |
4 |
| 25% |
42% |
33% |
|
92% |
33% |
33% |
ML Vitebsk ostatnie 12 mecze
|
2026-05-10 |
ML Vitebsk
|
5 - 1 |
Dnepr Mogilev
|
|
2026-05-03 |
Din. Minsk
|
2 - 3 |
ML Vitebsk
|
|
2026-04-29 |
Din. Minsk
|
1 - 0 |
ML Vitebsk
|
|
2026-04-25 |
ML Vitebsk
|
0 - 0 |
Brest
|
|
2026-04-19 |
BATE
|
1 - 2 |
ML Vitebsk
|
|
2026-04-15 |
ML Vitebsk
|
0 - 2 |
Din. Minsk
|
|
2026-04-11 |
FC Baranovichi
|
0 - 4 |
ML Vitebsk
|
|
2026-04-04 |
ML Vitebsk
|
1 - 1 |
Isloch Minsk
|
|
2026-03-28 |
ML Vitebsk
|
4 - 2 |
Smorgon
|
|
2026-03-21 |
Zhodino
|
0 - 1 |
ML Vitebsk
|
|
2026-03-08 |
Brest
|
0 - 2 |
ML Vitebsk
|
|
2026-02-28 |
ML Vitebsk
|
2 - 2 |
Neman
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
6 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
50% |
42% |
Tabela Wyszejszaja liha
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
ML Vitebsk |
7 |
5 |
2 |
0 |
16 |
5 |
+11 |
17 |
| 2 |
FC Minsk |
8 |
5 |
1 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
16 |
| 3 |
Din. Minsk |
7 |
5 |
1 |
1 |
13 |
8 |
+5 |
16 |
| 4 |
Gomel |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
14 |
| 5 |
Neman |
8 |
4 |
2 |
2 |
8 |
4 |
+4 |
14 |
| 6 |
Isloch Minsk |
8 |
3 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 7 |
Arsenal Dzerzh. |
7 |
2 |
5 |
0 |
12 |
8 |
+4 |
11 |
| 8 |
Brest |
7 |
3 |
1 |
3 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 9 |
Zhodino |
7 |
2 |
3 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 10 |
Vitebsk |
7 |
2 |
3 |
2 |
5 |
5 |
0 |
9 |
| 11 |
Slavia Mozyr |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
6 |
| 12 |
Dnepr Mogilev |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
6 |
| 13 |
Belshina |
8 |
2 |
0 |
6 |
5 |
15 |
-10 |
6 |
| 14 |
BATE |
7 |
1 |
2 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
5 |
| 15 |
FC Baranovichi |
8 |
1 |
2 |
5 |
6 |
18 |
-12 |
5 |
| 16 |
Naftan |
7 |
0 |
3 |
4 |
4 |
12 |
-8 |
3 |
Chronologia meczów w lidze
| Arsenal Dzerzh. |
|
| ML Vitebsk |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Arsenal Dzerzh. |
ML Vitebsk |
| 1 |
ML Vitebsk |
|
- |
| 2 |
FC Minsk |
|
|
| 3 |
Din. Minsk |
|
2 - 3 |
| 4 |
Gomel |
|
|
| 5 |
Neman |
|
|
| 6 |
Isloch Minsk |
2 - 2 |
|
| 7 |
Arsenal Dzerzh. |
- |
|
| 8 |
Brest |
|
|
| 9 |
Zhodino |
|
0 - 1 |
| 10 |
Vitebsk |
|
|
| 11 |
Slavia Mozyr |
|
|
| 12 |
Dnepr Mogilev |
|
|
| 13 |
Belshina |
2 - 0 |
|
| 14 |
BATE |
|
1 - 2 |
| 15 |
FC Baranovichi |
|
0 - 4 |
| 16 |
Naftan |
2 - 0 |
|
Statystyki drużyny
| |
Arsenal Dzerzh. |
ML Vitebsk |
| Zwycięstwa |
2 |
5 |
| Remisy |
5 |
2 |
| Porażki |
0 |
0 |
| Bramki dla |
12 |
16 |
| Bramki przeciw |
8 |
5 |
| Średnie bramki strzelone |
1.71 |
2.29 |
| Średnie bramki stracone |
1.14 |
0.71 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
86% |
| Mecze bramki stracone |
71% |
57% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
71% |
57% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
71% |
| Powyżej 2.5 |
29% |
57% |
| Powyżej 3.5 |
29% |
43% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
2 |
4 |
| Remisy |
1 |
0 |
| Porażki |
0 |
0 |
| Bramki dla |
6 |
10 |
| Bramki przeciw |
2 |
3 |
| Średnie bramki strzelone |
2.00 |
2.50 |
| Średnie bramki stracone |
0.67 |
0.75 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
33% |
50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
33% |
50% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
75% |
| Powyżej 2.5 |
33% |
75% |
| Powyżej 3.5 |
33% |
50% |
Ogólne statystyki dla Wyszejszaja liha
| Mecze (59) |
| Zwycięstwa u siebie |
37% |
| Remisy |
31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
32% |
| Mecze rozegrane |
25% |
| Bramki (138) |
| Bramki na mecz |
2.34 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.31 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.03 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
69% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
63% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
44% |
| Powyżej 1.5 |
69% |
| Powyżej 2.5 |
37% |
| Powyżej 3.5 |
20% |
Arsenal Dzerzh. kolejne 6 mecze
|
2026-05-23 |
Brest
|
- |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-05-30 |
Arsenal Dzerzh.
|
- |
Din. Minsk
|
|
2026-06-13 |
Dnepr Mogilev
|
- |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-06-20 |
BATE
|
- |
Arsenal Dzerzh.
|
|
2026-06-27 |
Arsenal Dzerzh.
|
- |
Gomel
|
|
2026-07-04 |
Neman
|
- |
Arsenal Dzerzh.
|
ML Vitebsk kolejne 6 mecze
|
2026-05-22 |
ML Vitebsk
|
- |
Gomel
|
|
2026-05-30 |
Neman
|
- |
ML Vitebsk
|
|
2026-06-13 |
ML Vitebsk
|
- |
Vitebsk
|
|
2026-06-20 |
FC Minsk
|
- |
ML Vitebsk
|
|
2026-06-27 |
ML Vitebsk
|
- |
Naftan
|
|
2026-07-04 |
Slavia Mozyr
|
- |
ML Vitebsk
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
12.00 |
4.32 |
1.31 |
| Prawdopodobieństwo |
28% |
27% |
45% |
|
2 @ 1.31 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
3.12 |
1.02 |
| Prawdopodobieństwo |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.02 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.21 |
3.67 |
| Prawdopodobieństwo |
|
80% |
20% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.21 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.75 |
2.01 |
| Prawdopodobieństwo |
|
41% |
59% |
|
Poniżej 2.5 @ 2.01 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.65 |
1.38 |
| Prawdopodobieństwo |
|
30% |
70% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.38 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.20 |
1.59 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Tak @ 2.20 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-16 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!