Primera RFEF - Grupa 2 - Hiszpania
sobota, 01.09.2018
17:00
17:00

Arenas Club

Izarra
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Getxo |
| Na wyjeździe: | Estella-Lizarra |
| Odległość: | 108.9 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.30 | 1.62 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.30 | 59% | 41% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.70 | 2.25 | 1.57 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 50% | 50% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-20 | Arenas Club | 1 - 1 | Izarra |
| 2017-09-03 | Izarra | 2 - 2 | Arenas Club |
Arenas Club ostatnie 12 mecze
| 2018-08-26 | CD Vitoria | 0 - 0 | Arenas Club |
| 2018-05-13 | Gijon B | 3 - 2 | Arenas Club |
| 2018-05-05 | Arenas Club | 1 - 1 | Mirandes |
| 2018-04-29 | Gernika Club | 2 - 1 | Arenas Club |
| 2018-04-21 | Leioa | 0 - 1 | Arenas Club |
| 2018-04-14 | Arenas Club | 1 - 1 | R. Union |
| 2018-04-07 | R. Sociedad B | 1 - 0 | Arenas Club |
| 2018-03-29 | Arenas Club | 0 - 0 | UD Logrones |
| 2018-03-24 | Tudelano | 0 - 1 | Arenas Club |
| 2018-03-17 | Arenas Club | 3 - 0 | Osasuna B |
| 2018-03-11 | Lealtad | 2 - 2 | Arenas Club |
| 2018-03-03 | Arenas Club | 2 - 1 | Caudal Deportivo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Izarra ostatnie 12 mecze
| 2018-08-26 | Izarra | 1 - 1 | Mirandes |
| 2018-05-27 | Izarra | 1 - 0 | Costa Brava |
| 2018-05-20 | Costa Brava | 0 - 0 | Izarra |
| 2018-05-13 | Izarra | 0 - 2 | UD Logrones |
| 2018-05-05 | Tudelano | 0 - 0 | Izarra |
| 2018-04-28 | Izarra | 3 - 0 | Osasuna B |
| 2018-04-22 | Lealtad | 1 - 0 | Izarra |
| 2018-04-15 | Izarra | 1 - 0 | Caudal Deportivo |
| 2018-04-08 | Burgos | 2 - 0 | Izarra |
| 2018-03-29 | Izarra | 2 - 0 | Amorebieta |
| 2018-03-25 | Barakaldo | 5 - 0 | Izarra |
| 2018-03-18 | Izarra | 0 - 1 | CD Vitoria |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 2 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 17% | 8% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ath. Bilbao B | 1 | +2 | 3 |
| 1 | Calahorra | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Barakaldo | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Langreo | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Santander | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Izarra | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Mirandes | 1 | 0 | 1 |
| 6 | R. Union | 1 | 0 | 1 |
| 6 | G. Torrelavega | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Arenas Club | 1 | 0 | 1 |
| 10 | CD Vitoria | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Cultural Durango | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Leioa | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Gijon B | 1 | 0 | 1 |
| 10 | UD Logrones | 1 | 0 | 1 |
| 16 | Real Oviedo B | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Gernika Club | 1 | -1 | 0 |
| 17 | R. Sociedad B | 1 | -1 | 0 |
| 19 | Amorebieta | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Tudelano | 1 | -2 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Arenas Club | |
| Izarra | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Arenas Club | Izarra | |
| Pozycja | 10 | 6 |
| Punkty | 1 | 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 11 | 11 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Arenas Club | Izarra | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Arenas Club | Izarra | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
1
1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Primera RFEF - Grupa 2
| Mecze (10) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 50% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 0% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (13) | |
| Bramki na mecz | 1.30 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.30 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 70% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 30% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 30% |
| Powyżej 1.5 | 50% |
| Powyżej 2.5 | 10% |
| Powyżej 3.5 | 0% |
Arenas Club kolejne 6 mecze
| 2018-09-09 | Santander | - | Arenas Club |
| 2018-09-15 | Arenas Club | - | Cultural Durango |
| 2018-09-23 | Barakaldo | - | Arenas Club |
| 2018-09-29 | Arenas Club | - | Langreo |
| 2018-10-03 | Arenas Club | - | Portugalete |
| 2018-10-07 | Gijon B | - | Arenas Club |
Izarra kolejne 6 mecze
| 2018-09-08 | CD Vitoria | - | Izarra |
| 2018-09-16 | Izarra | - | Santander |
| 2018-09-22 | Cultural Durango | - | Izarra |
| 2018-09-30 | Izarra | - | Barakaldo |
| 2018-10-07 | Langreo | - | Izarra |
| 2018-10-14 | Izarra | - | Gijon B |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.10 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.30 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 1.62 |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.42 | 2.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.42 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 5% | 95% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.20 | 1.19 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.19 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.05 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Nie @ 1.70 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-01 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!