League Two - Szkocja
sobota, 21.04.2018
15:00
15:00

Annan

Stirling
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Annan |
| Na wyjeździe: | Stirling |
| Odległość: | 132.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Galabank |
| Pojemność: | 3 000 (500) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.50 | 2.45 | 12 | 1.53 | 1.44 | |||
| 30% | 30% | 40% | 1.28 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 75% | 25% | 54% | 46% | 31% | 69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-17 | Stirling | 3 - 0 | Annan |
| 2017-12-16 | Annan | 1 - 1 | Stirling |
| 2017-09-23 | Stirling | 3 - 2 | Annan |
| 2017-03-18 | Stirling | 1 - 0 | Annan |
| 2017-01-28 | Annan | 4 - 1 | Stirling |
| 2016-12-17 | Stirling | 3 - 1 | Annan |
| 2016-08-06 | Annan | 3 - 2 | Stirling |
| 2016-04-23 | Stirling | 2 - 1 | Annan |
| 2016-02-27 | Annan | 2 - 2 | Stirling |
| 2015-12-19 | Stirling | 1 - 0 | Annan |
| 2015-08-15 | Annan | 1 - 1 | Stirling |
| 2014-05-10 | Annan | 3 - 5 | Stirling |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 8 | 6 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 67% | 50% |
Annan ostatnie 12 mecze
| 2018-04-14 | Stenhousemuir | 3 - 2 | Annan |
| 2018-04-07 | Annan | 4 - 1 | Elgin |
| 2018-03-31 | Annan | 0 - 0 | Berwick |
| 2018-03-24 | Peterhead | 1 - 0 | Annan |
| 2018-03-17 | Annan | 1 - 1 | Clyde |
| 2018-03-13 | Montrose | 2 - 1 | Annan |
| 2018-03-10 | Annan | 2 - 3 | Edinburgh City |
| 2018-02-24 | Annan | 2 - 0 | Stenhousemuir |
| 2018-02-20 | Annan | 3 - 3 | Peterhead |
| 2018-02-17 | Stirling | 3 - 0 | Annan |
| 2018-02-10 | Elgin | 2 - 1 | Annan |
| 2018-02-03 | Annan | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 4 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 33% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Stirling ostatnie 12 mecze
| 2018-04-14 | Clyde | 2 - 1 | Stirling |
| 2018-04-07 | Stirling | 0 - 5 | Montrose |
| 2018-03-31 | Elgin | 3 - 0 | Stirling |
| 2018-03-27 | Stirling | 2 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-03-24 | Stirling | 2 - 2 | Cowdenbeath |
| 2018-03-20 | Elgin | 0 - 2 | Stirling |
| 2018-03-17 | Edinburgh City | 2 - 2 | Stirling |
| 2018-03-13 | Berwick | 0 - 1 | Stirling |
| 2018-03-10 | Stirling | 0 - 1 | Peterhead |
| 2018-02-24 | Stirling | 2 - 1 | Clyde |
| 2018-02-17 | Stirling | 3 - 0 | Annan |
| 2018-02-10 | Cowdenbeath | 1 - 2 | Stirling |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 9 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 75% | 33% |
Tabela League Two
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 34 | +23 | 73 |
| 2 | Peterhead | 34 | +38 | 70 |
| 3 | Stirling | 34 | +11 | 54 |
| 4 | Stenhousemuir | 33 | +11 | 52 |
| 5 | Clyde | 34 | +1 | 48 |
| 6 | Elgin | 34 | -6 | 48 |
| 7 | Annan | 34 | +4 | 41 |
| 8 | Edinburgh City | 34 | -22 | 30 |
| 9 | Berwick | 33 | -30 | 30 |
| 10 | Cowdenbeath | 34 | -30 | 22 |
Chronologia meczów w lidze
| Annan | |
| Stirling | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Annan | Stirling |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Peterhead | 3 - 3 | 4 - 3 |
| 3 | Stirling | 1 - 1 | - |
| 4 | Stenhousemuir | 2 - 0 | 2 - 1 |
| 5 | Clyde | 1 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Elgin | 4 - 1 | 3 - 0 |
| 7 | Annan | - | 1 - 1 |
| 8 | Edinburgh City | 2 - 3 | 2 - 2 |
| 9 | Berwick | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 1 | 1 - 2 |
Pozycja w lidze
| Annan | Stirling | |
| Pozycja | 7 | 3 |
| Punkty | 41 | 54 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 3 |
| Punkty | 23 | 27 |
Forma w lidze
| Annan | Stirling | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
11 13 |
16
6 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
8 4 |
8
3 6 |
Bramki w lidze
| Annan | Stirling | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
44
40 |
59
48 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
21
16 |
30
25 |
Ogólne statystyki dla League Two
| Mecze (169) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 35% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (474) | |
| Bramki na mecz | 2.80 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.47 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.34 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 54% |
| Powyżej 3.5 | 31% |
Annan kolejne 6 mecze
| 2018-04-28 | Cowdenbeath | - | Annan |
| 2018-07-14 | Annan | - | Hamilton |
| 2018-07-17 | Annan | - | Berwick |
| 2018-07-21 | Livingston | - | Annan |
| 2018-07-24 | Airdrieonians | - | Annan |
| 2018-08-04 | Annan | - | Elgin |
Stirling kolejne 6 mecze
| 2018-04-28 | Stirling | - | Stenhousemuir |
| 2018-05-02 | Stirling | - | Peterhead |
| 2018-05-05 | Peterhead | - | Stirling |
| 2018-07-14 | Stirling | - | Dundee FC |
| 2018-07-17 | Stirling | - | Brechin |
| 2018-07-21 | Peterhead | - | Stirling |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.70 | 3.50 | 2.45 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 30% | 40% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.44 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.57 | 2.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-21 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!