1. Lig - Turcja
piątek, 09.03.2018
11:30
11:30

Ankaragucu

Adanaspor
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Ankara |
| Na wyjeździe: | Adana |
| Odległość: | 389.5 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 11:30 (14:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.39 | 4.33 | 1 | 1.19 | 2.00 | |||
| 50% | 21% | 29% | 1.75 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 71% | 29% | 54% | 46% | 30% | 70% |
Ostatnie 8 bezpośrednie spotkania
| 2017-10-20 | Adanaspor | 0 - 0 | Ankaragucu |
| 2013-01-28 | Adanaspor | 0 - 1 | Ankaragucu |
| 2012-09-01 | Ankaragucu | 0 - 1 | Adanaspor |
| 2004-05-08 | Ankaragucu | 1 - 2 | Adanaspor |
| 2003-12-14 | Adanaspor | 1 - 3 | Ankaragucu |
| 2003-03-02 | Adanaspor | 0 - 2 | Ankaragucu |
| 2002-09-14 | Ankaragucu | 1 - 1 | Adanaspor |
| 2001-04-05 | Adanaspor | 1 - 3 | Ankaragucu |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 62% | 38% | 25% |
Ankaragucu ostatnie 12 mecze
| 2018-03-04 | Boluspor | 3 - 1 | Ankaragucu |
| 2018-02-24 | Ankaragucu | 4 - 0 | Gaziantepspor |
| 2018-02-20 | Samsunspor | 1 - 1 | Ankaragucu |
| 2018-02-16 | Ankaragucu | 2 - 4 | Rizespor |
| 2018-02-11 | Balikesirspor | 1 - 3 | Ankaragucu |
| 2018-02-04 | Ankaragucu | 0 - 0 | Elazigspor |
| 2018-01-27 | Ankaragucu | 0 - 2 | Altinordu |
| 2018-01-21 | Erzurumspor | 0 - 0 | Ankaragucu |
| 2017-12-23 | Adana Demirspor | 2 - 1 | Ankaragucu |
| 2017-12-17 | Ankaragucu | 3 - 0 | Manisaspor |
| 2017-12-09 | Gaziantep | 2 - 2 | Ankaragucu |
| 2017-12-02 | Ankaragucu | 2 - 1 | Umraniyespor |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 8 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 67% | 42% |
Adanaspor ostatnie 12 mecze
| 2018-03-04 | Adanaspor | 1 - 3 | Altinordu |
| 2018-02-26 | Erzurumspor | 2 - 1 | Adanaspor |
| 2018-02-22 | Adanaspor | 1 - 0 | Adana Demirspor |
| 2018-02-17 | Manisaspor | 1 - 2 | Adanaspor |
| 2018-02-12 | Adanaspor | 2 - 5 | Gaziantep |
| 2018-02-03 | Umraniyespor | 1 - 0 | Adanaspor |
| 2018-01-28 | Adanaspor | 1 - 1 | Giresunspor |
| 2018-01-22 | Denizlispor | 3 - 1 | Adanaspor |
| 2018-01-12 | Goztepe | 0 - 0 | Adanaspor |
| 2017-12-23 | Eskisehirspor | 1 - 2 | Adanaspor |
| 2017-12-18 | Adanaspor | 0 - 0 | Istanbulspor |
| 2017-12-12 | Bursaspor | 2 - 0 | Adanaspor |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 6 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 50% | 25% |
Tabela 1. Lig
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 26 | +21 | 49 |
| 2 | Umraniyespor | 26 | +10 | 44 |
| 3 | Ankaragucu | 25 | +12 | 43 |
| 4 | Boluspor | 26 | +16 | 43 |
| 5 | Altinordu | 26 | +7 | 42 |
| 6 | Gaziantep | 26 | +18 | 41 |
| 7 | Istanbulspor | 26 | +1 | 39 |
| 8 | Elazigspor | 26 | +5 | 38 |
| 9 | Giresunspor | 26 | +8 | 37 |
| 10 | Erzurumspor | 26 | +3 | 37 |
| 11 | Balikesirspor | 26 | +4 | 36 |
| 12 | Adanaspor | 25 | -10 | 33 |
| 13 | Samsunspor | 26 | -6 | 32 |
| 14 | Adana Demirspor | 26 | -3 | 31 |
| 15 | Eskisehirspor | 26 | +4 | 31 |
| 16 | Denizlispor | 26 | -9 | 27 |
| 17 | Manisaspor | 26 | -19 | 12 |
| 18 | Gaziantepspor | 26 | -62 | -2 |
Chronologia meczów w lidze
| Ankaragucu | |
| Adanaspor | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Ankaragucu | Adanaspor |
|---|---|---|---|
| 1 | Rizespor | 2 - 4 | |
| 2 | Umraniyespor | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | Ankaragucu | - | |
| 4 | Boluspor | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Altinordu | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 6 | Gaziantep | 4 - 0 | |
| 7 | Istanbulspor | 1 - 0 | |
| 8 | Elazigspor | 0 - 0 | |
| 9 | Giresunspor | 3 - 0 | |
| 10 | Erzurumspor | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 11 | Balikesirspor | 1 - 2 | 4 - 1 |
| 12 | Adanaspor | - | |
| 13 | Samsunspor | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Adana Demirspor | 1 - 0 | |
| 15 | Eskisehirspor | 1 - 2 | |
| 16 | Denizlispor | 2 - 1 | 3 - 1 |
| 17 | Manisaspor | 3 - 0 | 1 - 2 |
| 18 | Gaziantepspor | 4 - 0 |
Pozycja w lidze
| Ankaragucu | Adanaspor | |
| Pozycja | 3 | 12 |
| Punkty | 43 | 33 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 17 |
| Punkty | 23 | 8 |
Forma w lidze
| Ankaragucu | Adanaspor | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
12
7 6 |
9
6 10 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
2 3 |
2
2 8 |
Bramki w lidze
| Ankaragucu | Adanaspor | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
37
25 |
29
39 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
18
10 |
8
22 |
Ogólne statystyki dla 1. Lig
| Mecze (233) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (628) | |
| Bramki na mecz | 2.70 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.54 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.16 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 66% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 75% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Ankaragucu kolejne 6 mecze
| 2018-03-12 | Istanbulspor | - | Ankaragucu |
| 2018-03-18 | Ankaragucu | - | Eskisehirspor |
| 2018-04-01 | Denizlispor | - | Ankaragucu |
| 2018-04-07 | Ankaragucu | - | Giresunspor |
| 2018-04-14 | Umraniyespor | - | Ankaragucu |
| 2018-04-22 | Ankaragucu | - | Gaziantep |
Adanaspor kolejne 6 mecze
| 2018-03-12 | Adanaspor | - | Balikesirspor |
| 2018-03-17 | Rizespor | - | Adanaspor |
| 2018-04-02 | Adanaspor | - | Samsunspor |
| 2018-04-07 | Gaziantepspor | - | Adanaspor |
| 2018-04-16 | Adanaspor | - | Boluspor |
| 2018-04-21 | Elazigspor | - | Adanaspor |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 3.39 | 4.33 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 21% | 29% |
| 1 @ 1.75 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.19 | 2.00 |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.95 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-09 08:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!