Ligue 1 - Francja
sobota, 12.05.2018
20:00
20:00

Angers

Nantes
0 - 2
(0 - 0, 0 - 2)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Angers |
| Na wyjeździe: | Nantes |
| Odległość: | 80.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stade Raymond-Kopa |
| Pojemność: | 18 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Stephane Gilli (Fra) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.25 | 3.25 | 1X | 1.35 | 1.70 | |||
| 33% | 35% | 32% | 1.35 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 71% | 29% | 43% | 57% | 18% | 82% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-17 | Nantes | 1 - 0 | Angers |
| 2017-04-02 | Nantes | 2 - 1 | Angers |
| 2016-12-16 | Angers | 0 - 2 | Nantes |
| 2016-10-25 | Nantes | 2 - 1 | Angers |
| 2016-03-13 | Nantes | 2 - 0 | Angers |
| 2015-08-15 | Angers | 0 - 0 | Nantes |
| 2014-07-16 | Nantes | 1 - 3 | Angers |
| 2013-07-17 | Angers | 3 - 1 | Nantes |
| 2013-04-05 | Angers | 2 - 0 | Nantes |
| 2012-11-03 | Nantes | 1 - 0 | Angers |
| 2012-08-07 | Angers | 1 - 1 | Nantes |
| 2012-07-11 | Nantes | 1 - 0 | Angers |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 4 | 2 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 33% | 17% |
Angers ostatnie 12 mecze
| 2018-05-06 | Metz | 1 - 2 | Angers |
| 2018-04-29 | Angers | 1 - 1 | Marsylia |
| 2018-04-21 | Toulouse | 2 - 0 | Angers |
| 2018-04-13 | Angers | 1 - 1 | Nice |
| 2018-04-07 | Angers | 1 - 1 | Strasbourg |
| 2018-03-30 | Angers | 2 - 1 | Laval |
| 2018-03-17 | Angers | 3 - 0 | Caen |
| 2018-03-14 | PSG | 2 - 1 | Angers |
| 2018-03-10 | Bordeaux | 0 - 0 | Angers |
| 2018-03-03 | Angers | 3 - 0 | Guingamp |
| 2018-02-24 | Lille | 1 - 2 | Angers |
| 2018-02-17 | Angers | 0 - 1 | St. Etienne |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 0% |
Nantes ostatnie 12 mecze
| 2018-05-06 | Nantes | 0 - 2 | Montpellier |
| 2018-04-28 | Lyon | 2 - 0 | Nantes |
| 2018-04-20 | Nantes | 1 - 1 | Rennes |
| 2018-04-14 | Nantes | 1 - 1 | Dijon |
| 2018-04-07 | Monaco | 2 - 1 | Nantes |
| 2018-04-01 | Nantes | 0 - 3 | St. Etienne |
| 2018-03-18 | Metz | 1 - 1 | Nantes |
| 2018-03-10 | Nantes | 1 - 0 | Troyes |
| 2018-03-04 | Marsylia | 1 - 1 | Nantes |
| 2018-02-24 | Nantes | 0 - 1 | Amiens |
| 2018-02-18 | Nice | 1 - 1 | Nantes |
| 2018-02-11 | Nantes | 2 - 2 | Lille |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 6 | 5 | 10 | 3 | 1 | |
| 8% | 50% | 42% | 83% | 25% | 8% |
Tabela Ligue 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 36 | +81 | 92 |
| 2 | Lyon | 36 | +44 | 75 |
| 3 | Monaco | 36 | +36 | 74 |
| 4 | Marsylia | 37 | +32 | 74 |
| 5 | Rennes | 36 | +4 | 54 |
| 6 | St. Etienne | 36 | -7 | 52 |
| 7 | Nice | 36 | -1 | 51 |
| 8 | Montpellier | 36 | +3 | 49 |
| 9 | Bordeaux | 36 | -1 | 49 |
| 10 | Guingamp | 37 | -10 | 47 |
| 11 | Nantes | 36 | -8 | 46 |
| 12 | Dijon | 36 | -18 | 45 |
| 13 | Amiens | 36 | -6 | 42 |
| 14 | Angers | 36 | -7 | 41 |
| 15 | Caen | 36 | -22 | 37 |
| 16 | Lille | 36 | -22 | 35 |
| 17 | Strasbourg | 36 | -23 | 35 |
| 18 | Toulouse | 36 | -15 | 34 |
| 19 | Troyes | 36 | -24 | 32 |
| 20 | Metz | 36 | -36 | 26 |
Chronologia meczów w lidze
| Angers | |
| Nantes | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Angers | Nantes |
|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 0 - 5 | 4 - 1 |
| 2 | Lyon | 3 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Monaco | 0 - 4 | 2 - 1 |
| 4 | Marsylia | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 5 | Rennes | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 6 | St. Etienne | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 7 | Nice | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 8 | Montpellier | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Bordeaux | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 10 | Guingamp | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 11 | Nantes | - | |
| 12 | Dijon | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Amiens | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Angers | - | |
| 15 | Caen | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 16 | Lille | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 17 | Strasbourg | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 18 | Toulouse | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 19 | Troyes | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 20 | Metz | 0 - 1 | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Angers | Nantes | |
| Pozycja | 14 | 11 |
| Punkty | 41 | 46 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 18 | 10 |
| Punkty | 22 | 21 |
Forma w lidze
| Angers | Nantes | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
14 13 |
12
10 14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
7 6 |
5
6 7 |
Bramki w lidze
| Angers | Nantes | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
41
48 |
33
41 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
23
26 |
19
24 |
Ogólne statystyki dla Ligue 1
| Mecze (361) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (976) | |
| Bramki na mecz | 2.70 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.52 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.19 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 76% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 28% |
Angers kolejne 6 mecze
| 2018-05-19 | Dijon | - | Angers |
| 2018-07-17 | Les Herbiers | - | Angers |
| 2018-07-21 | Angers | - | Lorient |
| 2018-07-25 | Angers | - | Caen |
| 2018-07-28 | Angers | - | Nantes |
| 2018-08-01 | Angers | - | Villarreal |
Nantes kolejne 6 mecze
| 2018-05-19 | Nantes | - | Strasbourg |
| 2018-07-07 | Nantes | - | Servette |
| 2018-07-18 | Nantes | - | Marsylia |
| 2018-07-21 | Nantes | - | Avranches |
| 2018-07-28 | Angers | - | Nantes |
| 2018-08-03 | Brighton | - | Nantes |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 3.25 | 3.25 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 35% | 32% |
| 1X @ 1.35 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.35 | 1.70 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% |
| 1X @ 1.35 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 82% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-12 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!