Primera Nacional - Argentyna
niedziela, 13.02.2022
00:30
00:30

Almirante Brown

Chacarita Jrs
4 - 2
(1 - 1, 3 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | San Justo |
| Na wyjeździe: | Villa Crespo / Villa Maipu |
| Odległość: | 13.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fragata Presidente Sarmiento |
| Pojemność: | 25 000 (16 000) |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 00:30 (21:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.40 | 6.50 | 1 | 1.11 | 2.10 | |||
| 42% | 34% | 24% | 1.66 | 76% | 24% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.15 | 1.66 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 2% | 98% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
| 2021-08-15 | Almirante Brown | 2 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2021-04-06 | Chacarita Jrs | 2 - 1 | Almirante Brown |
| 2012-04-17 | Almirante Brown | 0 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2011-10-09 | Chacarita Jrs | 1 - 1 | Almirante Brown |
| 2011-03-18 | Almirante Brown | 0 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2010-09-10 | Chacarita Jrs | 0 - 1 | Almirante Brown |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 50% | 33% | 0% |
Almirante Brown ostatnie 12 mecze
| 2021-12-13 | Barracas Central | 3 - 2 | Almirante Brown |
| 2021-12-06 | Almirante Brown | 0 - 0 | Barracas Central |
| 2021-11-29 | Almirante Brown | 1 - 0 | Ind. Rivadavia |
| 2021-11-22 | Ind. Rivadavia | 1 - 1 | Almirante Brown |
| 2021-11-15 | Almirante Brown | 3 - 2 | Alvarado |
| 2021-11-07 | Tigre | 3 - 1 | Almirante Brown |
| 2021-10-31 | Almirante Brown | 0 - 0 | Quilmes |
| 2021-10-24 | Agropecuario | 3 - 1 | Almirante Brown |
| 2021-10-17 | Almirante Brown | 1 - 0 | Deportivo Maipu |
| 2021-10-12 | Temperley | 0 - 0 | Almirante Brown |
| 2021-10-05 | Almirante Brown | 1 - 1 | Est. Rio Cuarto |
| 2021-09-26 | Gimnasia Mendoza | 3 - 3 | Almirante Brown |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 7 | 5 | 5 | |
| 25% | 50% | 25% | 58% | 42% | 42% |
Chacarita Jrs ostatnie 12 mecze
| 2021-11-12 | Chacarita Jrs | 1 - 3 | Atletico Mitre |
| 2021-11-06 | Est. Buenos Aires | 1 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2021-11-02 | Chacarita Jrs | 0 - 2 | Alvarado |
| 2021-10-23 | Tigre | 1 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2021-10-17 | Chacarita Jrs | 1 - 3 | Quilmes |
| 2021-10-11 | Agropecuario | 1 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2021-10-02 | Chacarita Jrs | 1 - 2 | Deportivo Maipu |
| 2021-09-25 | Temperley | 0 - 0 | Chacarita Jrs |
| 2021-09-18 | Chacarita Jrs | 0 - 0 | Est. Rio Cuarto |
| 2021-09-10 | Gimnasia Mendoza | 1 - 1 | Chacarita Jrs |
| 2021-09-04 | Chacarita Jrs | 0 - 0 | Dep. Riestra |
| 2021-08-30 | Belgrano | 3 - 0 | Chacarita Jrs |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 4 | 8 | 6 | 4 | 2 | |
| 0% | 33% | 67% | 50% | 33% | 17% |
Tabela Primera Nacional
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Guillermo Brown | 1 | +1 | 3 |
| 1 | Almagro | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Dep. Madryn | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Def. de Belgrano | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Flandria | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Deportivo Moron | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Tristan Suarez | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Atletico Mitre | 1 | -1 | 0 |
| 8 | Villa Dalmine | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Agropecuario | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Alvarado | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Almirante Brown | 0 | 0 | 0 |
| 11 | CA Atlanta | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Atletico Guemes | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Atl. Rafaela | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Belgrano | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Brown Adrogue | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Dep. Riestra | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Est. Buenos Aires | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Est. Rio Cuarto | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Ind. Rivadavia | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Instituto | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Quilmes | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Nueva Chicago | 0 | 0 | 0 |
| 11 | All Boys | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Sacachispas BA | 0 | 0 | 0 |
| 11 | San Martin S.J. | 0 | 0 | 0 |
| 11 | San Martin T. | 0 | 0 | 0 |
| 11 | San Telmo | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Santamarina | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Temperley | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Ferro | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Gimnasia Mendoza | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Gimnasia Jujuy | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Chacarita Jrs | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Chaco For Ever | 0 | 0 | 0 |
| 37 | Deportivo Maipu | 0 | 0 | -3 |
Pozycja w lidze
| Almirante Brown | Chacarita Jrs | |
| Pozycja | 11 | 11 |
| Punkty | 0 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 23 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Almirante Brown | Chacarita Jrs | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Almirante Brown | Chacarita Jrs | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Primera Nacional
| Mecze (5) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 40% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 20% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (9) | |
| Bramki na mecz | 1.80 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.80 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 80% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 60% |
| Powyżej 1.5 | 60% |
| Powyżej 2.5 | 40% |
| Powyżej 3.5 | 0% |
Almirante Brown kolejne 6 mecze
| 2022-02-20 | Guillermo Brown | - | Almirante Brown |
| 2022-02-25 | Almirante Brown | - | Agropecuario |
| 2022-02-26 | Almirante Brown | - | Atl. Rafaela |
| 2022-03-01 | Almirante Brown | - | Atl. Rafaela |
| 2022-03-07 | Santamarina | - | Almirante Brown |
| 2022-03-13 | Almirante Brown | - | Est. Buenos Aires |
Chacarita Jrs kolejne 6 mecze
| 2022-02-19 | Chacarita Jrs | - | Gimnasia Jujuy |
| 2022-02-27 | Flandria | - | Chacarita Jrs |
| 2022-03-06 | Chacarita Jrs | - | Temperley |
| 2022-03-13 | Deportivo Moron | - | Chacarita Jrs |
| 2022-03-19 | Chacarita Jrs | - | Dep. Madryn |
| 2022-03-23 | Est. Rio Cuarto | - | Chacarita Jrs |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 3.40 | 6.50 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 34% | 24% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.11 | 2.10 |
| Prawdopodobieństwo | 76% | 24% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 2% | 98% | |
| Poniżej 1.5 @ 3.00 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.15 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 5% | 95% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.66 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 5% | 95% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-12 20:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!