Categoría Primera A - Kolumbia
poniedziałek, 06.08.2018
01:30
01:30

Alianza Valledupar

Tolima
4 - 2
(2 - 1, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Valledupar |
| Na wyjeździe: | Ibague |
| Odległość: | 706.7 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 01:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 2.80 | 3.50 | 2 | 1.28 | 1.61 | |||
| 36% | 5% | 59% | 3.50 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.50 | 1.50 | 5.00 | 1.16 | ||||||
| 50% | 50% | 23% | 77% | 15% | 85% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-14 | Tolima | 3 - 1 | Alianza Valledupar |
| 2017-07-20 | Tolima | 3 - 0 | Alianza Valledupar |
| 2017-02-11 | Alianza Valledupar | 2 - 1 | Tolima |
| 2016-11-05 | Alianza Valledupar | 3 - 0 | Tolima |
| 2016-05-21 | Tolima | 2 - 1 | Alianza Valledupar |
| 2015-11-08 | Alianza Valledupar | 2 - 0 | Tolima |
| 2015-05-11 | Tolima | 1 - 0 | Alianza Valledupar |
| 2014-11-02 | Alianza Valledupar | 0 - 1 | Tolima |
| 2014-04-13 | Tolima | 1 - 2 | Alianza Valledupar |
| 2013-10-26 | Alianza Valledupar | 2 - 1 | Tolima |
| 2013-09-18 | Alianza Valledupar | 1 - 0 | Tolima |
| 2013-09-12 | Tolima | 2 - 1 | Alianza Valledupar |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 0 | 6 | 9 | 8 | 1 | |
| 50% | 0% | 50% | 75% | 67% | 8% |
Alianza Valledupar ostatnie 12 mecze
| 2018-07-31 | Leones | 0 - 1 | Alianza Valledupar |
| 2018-07-20 | Alianza Valledupar | 0 - 2 | Inter Bogota |
| 2018-05-10 | Inter Bogota | 0 - 0 | Alianza Valledupar |
| 2018-05-07 | Alianza Valledupar | 4 - 1 | Once Caldas |
| 2018-05-03 | Alianza Valledupar | 1 - 1 | Inter Bogota |
| 2018-04-29 | Junior | 0 - 0 | Alianza Valledupar |
| 2018-04-27 | America De Cali | 2 - 1 | Alianza Valledupar |
| 2018-04-23 | Alianza Valledupar | 2 - 0 | Aguilas Doradas |
| 2018-04-20 | Dep. Cali | 2 - 1 | Alianza Valledupar |
| 2018-04-15 | Alianza Valledupar | 2 - 2 | Ind. Medellin |
| 2018-04-11 | Chico | 3 - 0 | Alianza Valledupar |
| 2018-04-08 | Alianza Valledupar | 2 - 1 | Ind. Yumbo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Tolima ostatnie 12 mecze
| 2018-07-29 | Tolima | 1 - 0 | America De Cali |
| 2018-07-26 | Atl. Nacional | 1 - 2 | Tolima |
| 2018-06-10 | Atl. Nacional | 1 - 2 | Tolima |
| 2018-06-07 | Tolima | 0 - 1 | Atl. Nacional |
| 2018-06-03 | Ind. Medellin | 1 - 0 | Tolima |
| 2018-05-31 | Tolima | 1 - 0 | Ind. Medellin |
| 2018-05-20 | Tolima | 3 - 0 | Once Caldas |
| 2018-05-14 | Once Caldas | 1 - 0 | Tolima |
| 2018-05-10 | Tolima | 0 - 0 | Patriotas |
| 2018-05-07 | Patriotas | 0 - 0 | Tolima |
| 2018-05-03 | Patriotas | 1 - 1 | Tolima |
| 2018-04-29 | Tolima | 0 - 0 | Santa Fe |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 4 | 3 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 33% | 25% | 0% |
Tabela Categoría Primera A
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Bogota | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Junior | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Ind. Medellin | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Tolima | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Once Caldas | 2 | +2 | 6 |
| 6 | Aguilas Doradas | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Dep. Cali | 3 | +1 | 5 |
| 8 | Millonarios | 3 | +1 | 4 |
| 9 | Atl. Nacional | 3 | +1 | 4 |
| 10 | America De Cali | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Alianza Valledupar | 2 | -1 | 3 |
| 12 | Ind. Yumbo | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Envigado | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Chico | 3 | -2 | 2 |
| 15 | Patriotas | 3 | -2 | 2 |
| 16 | Santa Fe | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Bucaramanga | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Leones | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Jaguares Cordoba | 2 | -3 | 0 |
| 20 | Pasto | 2 | -4 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Alianza Valledupar | |
| Tolima | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Alianza Valledupar | Tolima |
|---|---|---|---|
| 1 | Inter Bogota | 0 - 2 | |
| 2 | Junior | ||
| 3 | Ind. Medellin | ||
| 4 | Tolima | - | |
| 4 | Once Caldas | ||
| 6 | Aguilas Doradas | ||
| 7 | Dep. Cali | ||
| 8 | Millonarios | ||
| 9 | Atl. Nacional | 1 - 2 | |
| 10 | America De Cali | ||
| 11 | Alianza Valledupar | - | |
| 12 | Ind. Yumbo | ||
| 12 | Envigado | ||
| 14 | Chico | ||
| 15 | Patriotas | ||
| 16 | Santa Fe | ||
| 17 | Bucaramanga | ||
| 18 | Leones | ||
| 19 | Jaguares Cordoba | ||
| 20 | Pasto |
Pozycja w lidze
| Alianza Valledupar | Tolima | |
| Pozycja | 11 | 4 |
| Punkty | 3 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 19 | 7 |
| Punkty | 0 | 3 |
Forma w lidze
| Alianza Valledupar | Tolima | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 1 |
2
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Alianza Valledupar | Tolima | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
2 |
3
1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
2 |
2
1 |
Ogólne statystyki dla Categoría Primera A
| Mecze (26) | |
| Zwycięstwa u siebie | 27% |
| Remisy | 35% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 38% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (43) | |
| Bramki na mecz | 1.65 |
| Bramki u siebie na mecz | 0.77 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.88 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 50% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 27% |
| Powyżej 1.5 | 54% |
| Powyżej 2.5 | 19% |
| Powyżej 3.5 | 8% |
Alianza Valledupar kolejne 6 mecze
| 2018-08-12 | Santa Fe | - | Alianza Valledupar |
| 2018-08-18 | Alianza Valledupar | - | Patriotas |
| 2018-08-25 | Atl. Nacional | - | Alianza Valledupar |
| 2018-09-02 | Alianza Valledupar | - | America De Cali |
| 2018-09-05 | Alianza Valledupar | - | Millonarios |
| 2018-09-08 | Jaguares Cordoba | - | Alianza Valledupar |
Tolima kolejne 6 mecze
| 2018-08-11 | Tolima | - | Jaguares Cordoba |
| 2018-08-19 | Bucaramanga | - | Tolima |
| 2018-08-28 | Tolima | - | Pasto |
| 2018-09-02 | Envigado | - | Tolima |
| 2018-09-05 | Tolima | - | Ind. Yumbo |
| 2018-09-08 | Chico | - | Tolima |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 2.80 | 3.50 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 5% | 59% |
| 2 @ 3.50 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.61 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% |
| X2 @ 1.61 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.00 | 1.16 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.16 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-06 00:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!