J. League Dywizja 2 - Japonia
sobota, 03.03.2018
06:00
06:00

Albirex Niigata

Yamaga
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Niigata |
| Na wyjeździe: | Matsumoto |
| Odległość: | 207.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Big Swan |
| Pojemność: | 42 300 |
| Wymiary: | 107 x 72 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 06:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.29 | 3.20 | 3.10 | 1X | 1.37 | 1.61 | |||
| 36% | 33% | 31% | 1.37 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 24% | 76% | 18% | 82% | 15% | 85% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
| 2015-10-17 | Albirex Niigata | 2 - 0 | Yamaga |
| 2015-06-03 | Yamaga | 0 - 3 | Albirex Niigata |
| 2015-05-02 | Yamaga | 1 - 2 | Albirex Niigata |
Albirex Niigata ostatnie 12 mecze
| 2018-02-25 | Kamatamare | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2017-12-02 | Albirex Niigata | 1 - 0 | C-Osaka |
| 2017-11-26 | Shimizu | 2 - 3 | Albirex Niigata |
| 2017-11-18 | Albirex Niigata | 1 - 0 | Kofu |
| 2017-10-29 | Albirex Niigata | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-10-21 | Iwata | 2 - 2 | Albirex Niigata |
| 2017-10-14 | G-Osaka | 0 - 1 | Albirex Niigata |
| 2017-09-30 | Albirex Niigata | 0 - 2 | Kobe |
| 2017-09-23 | Sapporo | 2 - 2 | Albirex Niigata |
| 2017-09-16 | Albirex Niigata | 2 - 4 | Kashima |
| 2017-09-09 | Albirex Niigata | 0 - 0 | Hiroshima |
| 2017-08-26 | Kashiwa | 1 - 1 | Albirex Niigata |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 6 | 4 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 50% | 33% | 33% |
Yamaga ostatnie 12 mecze
| 2018-02-25 | Yokohama FC | 0 - 0 | Yamaga |
| 2017-11-19 | Yamaga | 0 - 1 | Kyoto |
| 2017-11-11 | Avispa Fukuoka | 1 - 1 | Yamaga |
| 2017-11-05 | Kamatamare | 1 - 1 | Yamaga |
| 2017-10-29 | Yamaga | 2 - 1 | Gifu |
| 2017-10-21 | Yamaga | 0 - 2 | Oita |
| 2017-10-14 | Chiba | 5 - 1 | Yamaga |
| 2017-10-07 | Yamaga | 1 - 0 | Kumamoto |
| 2017-09-30 | Mito | 0 - 1 | Yamaga |
| 2017-09-24 | Yamaga | 2 - 3 | Renofa Yamaguchi |
| 2017-09-20 | Yamaga | 0 - 2 | Kobe |
| 2017-09-16 | Yamaga | 3 - 0 | Thespa Gunma |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 17% |
Tabela J. League Dywizja 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Renofa Yamaguchi | 1 | +3 | 3 |
| 2 | Mito | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Oita | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Avispa Fukuoka | 1 | +2 | 3 |
| 4 | Machida | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Kanazawa | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Omiya Ardija | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Verdy | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Albirex Niigata | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Okayama | 1 | +1 | 3 |
| 11 | Yokohama FC | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Yamaga | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Kofu | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Chiba | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Ehime | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Kamatamare | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Tokushima | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Tochigi | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Gifu | 1 | -2 | 0 |
| 19 | Kyoto | 1 | -2 | 0 |
| 21 | Kumamoto | 1 | -3 | 0 |
| 22 | Yamagata | 1 | -3 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Albirex Niigata | |
| Yamaga | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Albirex Niigata | Yamaga |
|---|---|---|---|
| 1 | Renofa Yamaguchi | ||
| 2 | Mito | ||
| 3 | Oita | ||
| 4 | Avispa Fukuoka | ||
| 4 | Machida | ||
| 6 | Kanazawa | ||
| 6 | Omiya Ardija | ||
| 6 | Verdy | ||
| 9 | Albirex Niigata | - | |
| 9 | Okayama | ||
| 11 | Yokohama FC | 0 - 0 | |
| 11 | Yamaga | - | |
| 13 | Kofu | ||
| 13 | Chiba | ||
| 13 | Ehime | ||
| 16 | Kamatamare | ||
| 16 | Tokushima | ||
| 18 | Tochigi | ||
| 19 | Gifu | ||
| 19 | Kyoto | ||
| 21 | Kumamoto | ||
| 22 | Yamagata |
Pozycja w lidze
| Albirex Niigata | Yamaga | |
| Pozycja | 9 | 11 |
| Punkty | 3 | 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 12 | 6 |
| Punkty | 0 | 1 |
Forma w lidze
| Albirex Niigata | Yamaga | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
1 0 |
Bramki w lidze
| Albirex Niigata | Yamaga | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
0 |
0
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla J. League Dywizja 2
| Mecze (11) | |
| Zwycięstwa u siebie | 45% |
| Remisy | 9% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 45% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (29) | |
| Bramki na mecz | 2.64 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.45 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.18 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 64% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 45% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 18% |
Albirex Niigata kolejne 6 mecze
| 2018-03-07 | Vegalta Sendai | - | Albirex Niigata |
| 2018-03-11 | Albirex Niigata | - | Kyoto |
| 2018-03-14 | Tokyo | - | Albirex Niigata |
| 2018-03-17 | Yokohama FC | - | Albirex Niigata |
| 2018-03-21 | Albirex Niigata | - | Ehime |
| 2018-03-25 | Albirex Niigata | - | Tokushima |
Yamaga kolejne 6 mecze
| 2018-03-11 | Verdy | - | Yamaga |
| 2018-03-17 | Yamaga | - | Okayama |
| 2018-03-21 | Machida | - | Yamaga |
| 2018-03-25 | Renofa Yamaguchi | - | Yamaga |
| 2018-04-01 | Yamaga | - | Omiya Ardija |
| 2018-04-08 | Yamaga | - | Kamatamare |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.29 | 3.20 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 33% | 31% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.37 | 1.61 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 76% | |
| Poniżej 1.5 @ 2.75 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 82% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-03 04:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!