Primera RFEF - Grupa 2 - Hiszpania
sobota, 22.01.2022
16:00
16:00

Albacete

Sabadell
przełożone
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Albacete |
| Na wyjeździe: | Sabadell |
| Odległość: | 439.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Carlos Belmonte |
| Pojemność: | 17 524 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 3.40 | 4.50 | 1 | 1.12 | 2.10 | |||
| 40% | 34% | 26% | 1.66 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.35 | 1.57 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 64% | 36% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
| 2021-02-26 | Sabadell | 0 - 0 | Albacete |
| 2020-10-17 | Albacete | 3 - 0 | Sabadell |
| 2015-03-07 | Albacete | 0 - 0 | Sabadell |
| 2014-10-05 | Sabadell | 6 - 1 | Albacete |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 50% | 25% |
Albacete ostatnie 12 mecze
| 2022-01-09 | Gimnastic | 0 - 0 | Albacete |
| 2021-12-19 | Albacete | 3 - 1 | Algeciras |
| 2021-12-16 | Albacete | 0 - 1 | Cadiz |
| 2021-12-12 | UCAM Murcia | 1 - 2 | Albacete |
| 2021-12-04 | Albacete | 2 - 0 | Alcoyano |
| 2021-11-30 | Albacete | 1 - 1 | Ferrol |
| 2021-11-26 | Atl. Sanluqueno | 2 - 2 | Albacete |
| 2021-11-21 | Albacete | 2 - 0 | Barcelona B |
| 2021-11-13 | Linense | 4 - 1 | Albacete |
| 2021-11-06 | Albacete | 1 - 0 | Linares Dep. |
| 2021-10-30 | Albacete | 1 - 0 | San Fernando |
| 2021-10-24 | Cornella | 1 - 0 | Albacete |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Sabadell ostatnie 12 mecze
| 2022-01-08 | Sabadell | 3 - 1 | Linares Dep. |
| 2022-01-04 | Costa Brava | 1 - 1 | Sabadell |
| 2021-12-19 | Castellon | 0 - 1 | Sabadell |
| 2021-11-30 | Atl. Sanluqueno | 2 - 0 | Sabadell |
| 2021-11-27 | Sabadell | 0 - 1 | FC Andorra |
| 2021-11-20 | Real Madryt B | 3 - 0 | Sabadell |
| 2021-11-14 | Sabadell | 2 - 3 | San Fernando |
| 2021-11-07 | Cornella | 0 - 1 | Sabadell |
| 2021-10-31 | Sabadell | 1 - 1 | UCAM Murcia |
| 2021-10-24 | Baleares | 3 - 1 | Sabadell |
| 2021-10-15 | Sabadell | 1 - 0 | Atl. Sanluqueno |
| 2021-10-09 | Gimnastic | 1 - 0 | Sabadell |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 7 | 4 | 3 | |
| 33% | 17% | 50% | 58% | 33% | 25% |
Tabela Primera RFEF - Grupa 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal B | 18 | +19 | 37 |
| 2 | Albacete | 18 | +8 | 36 |
| 3 | FC Andorra | 18 | +11 | 31 |
| 4 | Baleares | 16 | +9 | 29 |
| 5 | Linense | 18 | -3 | 28 |
| 6 | Algeciras | 18 | +6 | 27 |
| 7 | Real Madryt B | 18 | +6 | 27 |
| 8 | Castellon | 17 | +2 | 27 |
| 9 | Atl. Sanluqueno | 17 | +4 | 25 |
| 10 | Barcelona B | 18 | +1 | 25 |
| 11 | Alcoyano | 17 | +1 | 24 |
| 12 | Gimnastic | 18 | 0 | 24 |
| 13 | San Fernando | 17 | -2 | 24 |
| 14 | Linares Dep. | 18 | -1 | 22 |
| 15 | Cornella | 18 | -6 | 20 |
| 16 | UCAM Murcia | 18 | -3 | 19 |
| 17 | Sevilla B | 18 | -15 | 19 |
| 18 | Sabadell | 17 | -6 | 18 |
| 19 | Costa Brava | 18 | -15 | 15 |
| 20 | Betis B | 17 | -16 | 11 |
Chronologia meczów w lidze
| Albacete | |
| Sabadell | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Albacete | Sabadell |
|---|---|---|---|
| 1 | Villarreal B | ||
| 2 | Albacete | - | |
| 3 | FC Andorra | 1 - 0 | |
| 4 | Baleares | 3 - 1 | |
| 5 | Linense | ||
| 6 | Algeciras | 3 - 1 | 0 - 0 |
| 7 | Real Madryt B | 2 - 0 | 3 - 0 |
| 8 | Castellon | 3 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Atl. Sanluqueno | ||
| 10 | Barcelona B | 2 - 0 | |
| 11 | Alcoyano | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 12 | Gimnastic | 1 - 0 | |
| 13 | San Fernando | 1 - 0 | |
| 14 | Linares Dep. | 1 - 0 | |
| 15 | Cornella | 0 - 1 | |
| 16 | UCAM Murcia | ||
| 17 | Sevilla B | 0 - 0 | |
| 18 | Sabadell | - | |
| 19 | Costa Brava | 1 - 1 | |
| 20 | Betis B | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Albacete | Sabadell | |
| Pozycja | 2 | 18 |
| Punkty | 36 | 18 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 11 |
| Punkty | 25 | 10 |
Forma w lidze
| Albacete | Sabadell | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
11
3 4 |
4
6 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
1 0 |
2
4 3 |
Bramki w lidze
| Albacete | Sabadell | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
26
18 |
13
19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
3 |
5
9 |
Ogólne statystyki dla Primera RFEF - Grupa 2
| Mecze (176) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (416) | |
| Bramki na mecz | 2.36 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.41 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.95 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 58% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 45% |
| Powyżej 1.5 | 69% |
| Powyżej 2.5 | 46% |
| Powyżej 3.5 | 23% |
Albacete kolejne 6 mecze
| 2022-01-25 | Real Madryt B | - | Albacete |
| 2022-01-29 | Albacete | - | Sevilla B |
| 2022-02-06 | Linares Dep. | - | Albacete |
| 2022-02-13 | Albacete | - | Cornella |
| 2022-02-16 | Albacete | - | Sabadell |
| 2022-02-20 | Barcelona B | - | Albacete |
Sabadell kolejne 6 mecze
| 2022-01-26 | Sabadell | - | Alcoyano |
| 2022-01-30 | Linense | - | Sabadell |
| 2022-02-02 | Sabadell | - | Betis B |
| 2022-02-06 | Sabadell | - | Baleares |
| 2022-02-12 | Atl. Sanluqueno | - | Sabadell |
| 2022-02-16 | Albacete | - | Sabadell |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 3.40 | 4.50 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 34% | 26% |
| 1 @ 1.66 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.12 | 2.10 |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% |
| 1X @ 1.12 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.35 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.57 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.33 | 1.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 21% | 79% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.20 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Nie @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-01-22 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!