Pierwsza Liga - Kuwejt
piątek, 12.06.2026
18:45
18:45

Al Naser

Kazma SC
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Al Farwaniyah |
| Na wyjeździe: | Kuwejt |
| Odległość: | 10.4 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 18:45 (20:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.25 | 3.20 | 1.98 | X2 | 1.72 | 1.29 | |||
| 24% | 31% | 45% | 1.29 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.40 | 1.87 | 1.82 | 3.20 | 1.31 | ||||||
| 65% | 35% | 35% | 65% | 20% | 80% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2025-12-20 | Kazma SC | 1 - 0 | Al Naser |
| 2025-05-10 | Kazma SC | 0 - 0 | Al Naser |
| 2025-01-21 | Al Naser | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2024-08-22 | Kazma SC | 0 - 1 | Al Naser |
| 2023-12-15 | Kazma SC | 0 - 2 | Al Naser |
| 2023-08-24 | Al Naser | 3 - 3 | Kazma SC |
| 2023-02-09 | Al Naser | 4 - 1 | Kazma SC |
| 2022-09-15 | Kazma SC | 1 - 0 | Al Naser |
| 2022-03-05 | Kazma SC | 2 - 1 | Al Naser |
| 2021-12-02 | Al Naser | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2021-09-19 | Al Naser | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2021-05-17 | Al Naser | 2 - 1 | Kazma SC |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 2 | |
| 33% | 42% | 25% | 67% | 33% | 17% |
Al Naser ostatnie 12 mecze
| 2026-05-30 | Al Arabi | 2 - 1 | Al Naser |
| 2026-05-24 | Al Naser | 1 - 1 | Al Kuwait |
| 2026-05-14 | Al Jahra | 0 - 2 | Al Naser |
| 2026-02-27 | Al Kuwait | 3 - 0 | Al Naser |
| 2026-02-22 | Al Naser | 4 - 2 | Al Fahaheel |
| 2026-02-12 | Al Naser | 3 - 2 | Yarmouk |
| 2026-02-05 | Al Tadamon | 1 - 3 | Al Naser |
| 2026-01-25 | Al Naser | 1 - 1 | Al Shabab Kuwait |
| 2026-01-19 | Al Kuwait | 3 - 2 | Al Naser |
| 2026-01-14 | Al Salmiya | 1 - 1 | Al Naser |
| 2026-01-10 | Al Tadamon | 0 - 4 | Al Naser |
| 2026-01-04 | Al Naser | 0 - 0 | Al Sahel |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 7 | 5 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 58% | 42% |
Kazma SC ostatnie 12 mecze
| 2026-05-30 | Al Kuwait | 2 - 0 | Kazma SC |
| 2026-05-24 | Kazma SC | 2 - 3 | Al Fahaheel |
| 2026-05-15 | Al Shabab Kuwait | 0 - 2 | Kazma SC |
| 2026-02-23 | Kazma SC | 4 - 2 | Qadsia SC Kuwait |
| 2026-02-17 | Al Tadamon | 1 - 0 | Kazma SC |
| 2026-02-13 | Kazma SC | 1 - 1 | Khaitan SC |
| 2026-02-07 | Al Arabi | 0 - 1 | Kazma SC |
| 2026-01-25 | Kazma SC | 2 - 1 | Al Jahra |
| 2026-01-04 | Al Salibikhaet | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2025-12-31 | Kazma SC | 1 - 1 | Al Salmiya |
| 2025-12-20 | Kazma SC | 1 - 0 | Al Naser |
| 2025-11-09 | Kazma SC | 1 - 2 | Al Kuwait |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 33% | 17% |
Tabela Pierwsza Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Kuwait | 17 | +36 | 43 |
| 2 | Qadsia SC Kuwait | 17 | +18 | 31 |
| 3 | Al Arabi | 17 | +15 | 29 |
| 4 | Al Salmiya | 17 | +9 | 29 |
| 5 | Kazma SC | 17 | +4 | 27 |
| 6 | Al Fahaheel | 17 | -14 | 21 |
| 7 | Al Shabab Kuwait | 18 | -21 | 18 |
| 8 | Al Naser | 17 | -6 | 16 |
| 9 | Al Tadamon | 17 | -13 | 15 |
| 10 | Al Jahra | 18 | -28 | 8 |
Chronologia meczów w lidze
| Al Naser | |
| Kazma SC | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Al Naser | Kazma SC |
|---|---|---|---|
| 1 | Al Kuwait | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 2 | Qadsia SC Kuwait | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 3 | Al Arabi | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Al Salmiya | 0 - 2 | 0 - 1 |
| 5 | Kazma SC | - | |
| 6 | Al Fahaheel | 4 - 2 | 1 - 1 |
| 7 | Al Shabab Kuwait | 1 - 1 | 0 - 2 |
| 8 | Al Naser | - | |
| 9 | Al Tadamon | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 10 | Al Jahra | 0 - 1 | 2 - 2 |
Pozycja w lidze
| Al Naser | Kazma SC | |
| Pozycja | 8 | 5 |
| Punkty | 16 | 27 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 4 |
| Punkty | 9 | 14 |
Forma w lidze
| Al Naser | Kazma SC | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
4 9 |
7
6 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
3 3 |
4
2 2 |
Bramki w lidze
| Al Naser | Kazma SC | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
22 |
20
16 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
8
9 |
8
6 |
Ogólne statystyki dla Pierwsza Liga
| Mecze (86) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 24% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 34% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (222) | |
| Bramki na mecz | 2.58 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.45 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.13 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 71% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 43% |
| Powyżej 3.5 | 26% |
Al Naser kolejne 3 mecze
| 2026-06-17 | Al Shabab Kuwait | - | Al Naser |
| 2026-06-21 | Al Tadamon | - | Al Naser |
| 2026-06-26 | Al Naser | - | Al Jahra |
Kazma SC kolejne 3 mecze
| 2026-06-16 | Kazma SC | - | Al Arabi |
| 2026-06-19 | Al Fahaheel | - | Kazma SC |
| 2026-06-22 | Qadsia SC Kuwait | - | Kazma SC |
| 2026-06-25 | Al Kuwait | - | Kazma SC |
| 2026-06-29 | Kazma SC | - | Al Salmiya |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 3.20 | 1.98 |
| Prawdopodobieństwo | 24% | 31% | 45% |
| X2 @ 1.29 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 1.29 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% |
| X2 @ 1.29 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.27 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.27 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.87 | 1.82 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.82 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.20 | 1.31 | |
| Prawdopodobieństwo | 20% | 80% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.31 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.71 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-06-12 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!