Premier League - Bahrajn
piątek, 15.05.2026
17:00
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Muharrak |
| Na wyjeździe: |
A'ali |
| Odległość: |
14.5 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
17:00 (19:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.28 |
4.38 |
7.00 |
1 |
|
|
|
1.05 |
2.70 |
| 49% |
21% |
30% |
1.28 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
3.95 |
|
|
|
1.62 |
2.08 |
|
|
|
2.60 |
1.40 |
| 64% |
36% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
15% |
85% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
|
2026-01-10 |
A'Ali CSC
|
1 - 1 |
Al-Muharraq
|
|
2025-05-26 |
A'Ali CSC
|
0 - 2 |
Al-Muharraq
|
|
2025-02-14 |
Al-Muharraq
|
4 - 0 |
A'Ali CSC
|
Al-Muharraq ostatnie 12 mecze
|
2026-05-11 |
Al-Khalidiya
|
1 - 2 |
Al-Muharraq
|
|
2026-05-04 |
Al-Najma Manama
|
1 - 3 |
Al-Muharraq
|
|
2026-04-29 |
Al-Muharraq
|
1 - 0 |
Budaiya Club
|
|
2026-04-16 |
Al-Hadd
|
0 - 1 |
Al-Muharraq
|
|
2026-04-11 |
Al-Muharraq
|
2 - 1 |
Al-Ahli Manama
|
|
2026-04-03 |
Al-Muharraq
|
3 - 0 |
Sitra Club
|
|
2026-03-18 |
Al-Muharraq
|
0 - 3 |
Al-Khalidiya
|
|
2026-03-12 |
Al-Rifaa
|
1 - 1 |
Al-Muharraq
|
|
2026-02-27 |
Al-Muharraq
|
3 - 0 |
Al-Shabbab
|
|
2026-02-20 |
Al-Muharraq
|
7 - 0 |
Bahrain SC
|
|
2026-02-07 |
Malkia
|
0 - 1 |
Al-Muharraq
|
|
2026-01-27 |
Al-Muharraq
|
3 - 0 |
Al-Shabbab
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
9 |
8 |
2 |
| 83% |
8% |
8% |
|
75% |
67% |
17% |
A'Ali CSC ostatnie 12 mecze
|
2026-05-10 |
A'Ali CSC
|
2 - 0 |
Budaiya Club
|
|
2026-05-04 |
Al-Hadd
|
0 - 1 |
A'Ali CSC
|
|
2026-04-27 |
A'Ali CSC
|
0 - 2 |
Sitra Club
|
|
2026-04-17 |
Al-Rifaa
|
1 - 0 |
A'Ali CSC
|
|
2026-04-02 |
A'Ali CSC
|
2 - 1 |
Bahrain SC
|
|
2026-03-14 |
Malkia
|
0 - 1 |
A'Ali CSC
|
|
2026-02-27 |
Al-Khalidiya
|
2 - 0 |
A'Ali CSC
|
|
2026-02-19 |
A'Ali CSC
|
0 - 1 |
Al-Shabbab
|
|
2026-02-12 |
Al-Ahli Manama
|
1 - 2 |
A'Ali CSC
|
|
2026-02-05 |
A'Ali CSC
|
2 - 0 |
Al-Najma Manama
|
|
2026-01-28 |
A'Ali CSC
|
2 - 0 |
Al-Najma Manama
|
|
2026-01-14 |
A'Ali CSC
|
0 - 3 |
Al-Khalidiya
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
0 |
5 |
|
8 |
3 |
0 |
| 58% |
0% |
42% |
|
67% |
25% |
0% |
Tabela Premier League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Al-Muharraq |
21 |
16 |
4 |
1 |
44 |
7 |
+37 |
52 |
| 2 |
Al-Khalidiya |
21 |
17 |
0 |
4 |
39 |
15 |
+24 |
51 |
| 3 |
Al-Rifaa |
21 |
14 |
4 |
3 |
38 |
15 |
+23 |
46 |
| 4 |
Malkia |
21 |
9 |
6 |
6 |
23 |
15 |
+8 |
33 |
| 5 |
A'Ali CSC |
21 |
9 |
4 |
8 |
19 |
19 |
0 |
31 |
| 6 |
Al-Hadd |
21 |
7 |
6 |
8 |
28 |
23 |
+5 |
27 |
| 7 |
Al-Ahli Manama |
21 |
7 |
5 |
9 |
26 |
26 |
0 |
26 |
| 8 |
Sitra Club |
21 |
6 |
6 |
9 |
21 |
31 |
-10 |
24 |
| 9 |
Al-Najma Manama |
21 |
6 |
4 |
11 |
20 |
32 |
-12 |
22 |
| 10 |
Budaiya Club |
21 |
6 |
3 |
12 |
22 |
32 |
-10 |
21 |
| 11 |
Al-Shabbab |
21 |
3 |
5 |
13 |
8 |
33 |
-25 |
14 |
| 12 |
Bahrain SC |
21 |
2 |
1 |
18 |
13 |
53 |
-40 |
7 |
Chronologia meczów w lidze
| Al-Muharraq |
|
| A'Ali CSC |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Al-Muharraq |
A'Ali CSC |
| 1 |
Al-Muharraq |
- |
|
| 2 |
Al-Khalidiya |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 3 |
Al-Rifaa |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 4 |
Malkia |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 5 |
A'Ali CSC |
|
- |
| 6 |
Al-Hadd |
3 - 0 |
0 - 1 |
| 7 |
Al-Ahli Manama |
3 - 0 |
1 - 2 |
| 8 |
Sitra Club |
3 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Al-Najma Manama |
2 - 0 |
0 - 3 |
| 10 |
Budaiya Club |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 11 |
Al-Shabbab |
3 - 0 |
0 - 0 |
| 12 |
Bahrain SC |
7 - 0 |
1 - 0 |
Statystyki drużyny
| |
Al-Muharraq |
A'Ali CSC |
| Zwycięstwa |
16 |
9 |
| Remisy |
4 |
4 |
| Porażki |
1 |
8 |
| Bramki dla |
44 |
19 |
| Bramki przeciw |
7 |
19 |
| Średnie bramki strzelone |
2.10 |
0.90 |
| Średnie bramki stracone |
0.33 |
0.90 |
| Mecze bramki strzelone |
95% |
57% |
| Mecze bramki stracone |
33% |
62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
29% |
29% |
| Powyżej 1.5 |
71% |
52% |
| Powyżej 2.5 |
43% |
29% |
| Powyżej 3.5 |
14% |
5% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
7 |
5 |
| Remisy |
2 |
2 |
| Porażki |
1 |
3 |
| Bramki dla |
24 |
8 |
| Bramki przeciw |
3 |
4 |
| Średnie bramki strzelone |
2.40 |
0.80 |
| Średnie bramki stracone |
0.30 |
0.40 |
| Mecze bramki strzelone |
90% |
50% |
| Mecze bramki stracone |
30% |
40% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
20% |
10% |
| Powyżej 1.5 |
80% |
20% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
20% |
| Powyżej 3.5 |
10% |
0% |
Ogólne statystyki dla Premier League
| Mecze (126) |
| Zwycięstwa u siebie |
35% |
| Remisy |
19% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
46% |
| Mecze rozegrane |
95% |
| Bramki (301) |
| Bramki na mecz |
2.39 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.19 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.20 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
63% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
38% |
| Powyżej 1.5 |
69% |
| Powyżej 2.5 |
46% |
| Powyżej 3.5 |
20% |
Al-Muharraq kolejne mecze
Brak danych w systemie
A'Ali CSC kolejne mecze
Brak danych w systemie
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.28 |
4.38 |
7.00 |
| Prawdopodobieństwo |
49% |
21% |
30% |
|
1 @ 1.28 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.05 |
2.70 |
| Prawdopodobieństwo |
62% |
38% |
|
1X @ 1.05 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.18 |
3.95 |
| Prawdopodobieństwo |
|
64% |
36% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.18 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.62 |
2.08 |
| Prawdopodobieństwo |
|
39% |
61% |
|
Poniżej 2.5 @ 2.08 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.60 |
1.40 |
| Prawdopodobieństwo |
|
15% |
85% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.40 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.89 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
31% |
69% |
|
Nie @ 1.70 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-13 08:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!