Grupa mistrzowska - Kuwejt
piątek, 19.06.2026
17:05
17:05

Al Fahaheel

Kazma SC
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Kuwejt |
| Na wyjeździe: | Kuwejt |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:05 (19:05 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.70 | 3.39 | 1.76 | 2 | 1.86 | 1.21 | |||
| 28% | 32% | 40% | 1.76 | 31% | 69% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 3.55 | 1.70 | 1.93 | 2.76 | 1.34 | ||||||
| 74% | 26% | 53% | 47% | 33% | 67% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2026-05-24 | Kazma SC | 2 - 3 | Al Fahaheel |
| 2025-11-01 | Al Fahaheel | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2025-02-14 | Kazma SC | 1 - 1 | Al Fahaheel |
| 2024-09-28 | Al Fahaheel | 4 - 0 | Kazma SC |
| 2024-03-03 | Kazma SC | 1 - 1 | Al Fahaheel |
| 2023-11-25 | Al Fahaheel | 3 - 4 | Kazma SC |
| 2023-04-28 | Al Fahaheel | 1 - 2 | Kazma SC |
| 2023-04-01 | Kazma SC | 2 - 0 | Al Fahaheel |
| 2022-12-12 | Al Fahaheel | 0 - 1 | Kazma SC |
| 2022-09-26 | Kazma SC | 3 - 1 | Al Fahaheel |
| 2022-08-27 | Kazma SC | 3 - 0 | Al Fahaheel |
| 2022-05-07 | Al Fahaheel | 0 - 3 | Kazma SC |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 11 | 7 | 4 | |
| 17% | 25% | 58% | 92% | 58% | 33% |
Al Fahaheel ostatnie 12 mecze
| 2026-06-16 | Al Kuwait | 4 - 0 | Al Fahaheel |
| 2026-06-13 | Al Tadamon | 1 - 0 | Al Fahaheel |
| 2026-05-28 | Al Fahaheel | 0 - 2 | Al Salmiya |
| 2026-05-24 | Kazma SC | 2 - 3 | Al Fahaheel |
| 2026-05-21 | Al Fahaheel | 0 - 4 | Al Kuwait |
| 2026-02-22 | Al Naser | 4 - 2 | Al Fahaheel |
| 2026-02-12 | Al Fahaheel | 3 - 2 | Al Shabab Kuwait |
| 2026-02-05 | Al Shabab Kuwait | 1 - 1 | Al Fahaheel |
| 2026-01-23 | Al Fahaheel | 0 - 2 | Qadsia SC Kuwait |
| 2026-01-19 | Al Arabi | 2 - 0 | Al Fahaheel |
| 2026-01-15 | Al Arabi | 1 - 1 | Al Fahaheel |
| 2026-01-11 | Al Fahaheel | 3 - 0 | Al Salibikhaet |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 6 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 50% | 42% |
Kazma SC ostatnie 12 mecze
| 2026-06-16 | Kazma SC | 0 - 2 | Al Arabi |
| 2026-06-12 | Al Naser | 1 - 2 | Kazma SC |
| 2026-05-30 | Al Kuwait | 2 - 0 | Kazma SC |
| 2026-05-24 | Kazma SC | 2 - 3 | Al Fahaheel |
| 2026-05-15 | Al Shabab Kuwait | 0 - 2 | Kazma SC |
| 2026-02-23 | Kazma SC | 4 - 2 | Qadsia SC Kuwait |
| 2026-02-17 | Al Tadamon | 1 - 0 | Kazma SC |
| 2026-02-13 | Kazma SC | 1 - 1 | Khaitan SC |
| 2026-02-07 | Al Arabi | 0 - 1 | Kazma SC |
| 2026-01-25 | Kazma SC | 2 - 1 | Al Jahra |
| 2026-01-04 | Al Salibikhaet | 1 - 1 | Kazma SC |
| 2025-12-31 | Kazma SC | 1 - 1 | Al Salmiya |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 4 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 33% | 17% |
Tabela Grupa mistrzowska
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Kuwait | 3 | +5 | 47 |
| 2 | Qadsia SC Kuwait | 3 | +1 | 35 |
| 3 | Al Arabi | 3 | +1 | 33 |
| 4 | Al Salmiya | 2 | -2 | 30 |
| 5 | Kazma SC | 2 | 0 | 30 |
| 6 | Al Fahaheel | 3 | -6 | 21 |
Chronologia meczów w lidze
| Al Fahaheel | |
| Kazma SC | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Al Fahaheel | Kazma SC | |
| Pozycja | 6 | 5 |
| Punkty | 21 | 30 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 4 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Al Fahaheel | Kazma SC | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
0
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Al Fahaheel | Kazma SC | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
4 |
0
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Grupa mistrzowska
| Mecze (3) | |
| Zwycięstwa u siebie | 67% |
| Remisy | 0% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (11) | |
| Bramki na mecz | 3.67 |
| Bramki u siebie na mecz | 2.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.33 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 67% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 33% |
| Powyżej 1.5 | 100% |
| Powyżej 2.5 | 67% |
| Powyżej 3.5 | 67% |
Al Fahaheel kolejne 6 mecze
| 2026-06-22 | Al Salmiya | - | Al Fahaheel |
| 2026-06-25 | Al Fahaheel | - | Qadsia SC Kuwait |
| 2026-06-29 | Al Arabi | - | Al Fahaheel |
| 2026-08-25 | Al Fahaheel | - | Qadsia SC Kuwait |
| 2026-08-30 | Al Naser | - | Al Fahaheel |
| 2026-09-04 | Al Fahaheel | - | Al Tadamon |
Kazma SC kolejne 6 mecze
| 2026-06-22 | Qadsia SC Kuwait | - | Kazma SC |
| 2026-06-25 | Al Kuwait | - | Kazma SC |
| 2026-06-29 | Kazma SC | - | Al Salmiya |
| 2026-08-27 | Al Tadamon | - | Kazma SC |
| 2026-09-01 | Kazma SC | - | Al Sahel |
| 2026-09-05 | Al Shabab Kuwait | - | Kazma SC |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.70 | 3.39 | 1.76 |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 32% | 40% |
| 2 @ 1.76 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.86 | 1.21 |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% |
| X2 @ 1.21 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 3.55 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 1.93 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.76 | 1.34 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.34 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.65 | 1.98 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Tak @ 1.65 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-06-19 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!