Pierwsza liga - Arabia Saudyjska
czwartek, 12.04.2018
16:40
16:40

Al-Ettifaq

Al-Taawon
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Dammam |
| Na wyjeździe: | Buraidah |
| Odległość: | 610.5 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:40 (18:40 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.39 | 2.79 | X2 | 1.39 | 1.57 | |||
| 33% | 24% | 43% | 1.57 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.38 | 1.53 | 2.39 | 2.39 | 1.50 | ||||||
| 79% | 21% | 60% | 40% | 35% | 65% |
Ostatnie 11 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-10 | Al-Taawon | 4 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2017-03-09 | Al-Taawon | 1 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2016-11-05 | Al-Ettifaq | 3 - 0 | Al-Taawon |
| 2014-01-09 | Al-Ettifaq | 3 - 3 | Al-Taawon |
| 2013-09-21 | Al-Taawon | 2 - 2 | Al-Ettifaq |
| 2012-12-27 | Al-Taawon | 1 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2012-08-23 | Al-Ettifaq | 2 - 0 | Al-Taawon |
| 2012-03-16 | Al-Taawon | 1 - 0 | Al-Ettifaq |
| 2011-11-18 | Al-Ettifaq | 5 - 1 | Al-Taawon |
| 2011-05-15 | Al-Taawon | 0 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2010-11-03 | Al-Ettifaq | 1 - 0 | Al-Taawon |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 3 | 7 | 5 | 4 | |
| 45% | 27% | 27% | 64% | 45% | 36% |
Al-Ettifaq ostatnie 12 mecze
| 2018-04-06 | Al-Ittihad FC | 4 - 2 | Al-Ettifaq |
| 2018-03-09 | Al-Ettifaq | 2 - 1 | Al-Hilal |
| 2018-03-06 | Al-Ettifaq | 0 - 0 | Al-Faysaly |
| 2018-03-02 | Al-Ettifaq | 3 - 2 | Ohod |
| 2018-02-21 | Al-Qadsiah | 1 - 2 | Al-Ettifaq |
| 2018-02-16 | Al-Raed | 0 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2018-02-10 | Al-Ettifaq | 1 - 1 | Al-Fayha |
| 2018-02-03 | Al-Ettifaq | 2 - 1 | Al-Fateh |
| 2018-01-29 | Al Batin | 1 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2018-01-14 | Al Shabab | 3 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2018-01-08 | Al-Hilal | 1 - 1 | Al-Ettifaq |
| 2017-12-22 | Al-Ettifaq | 3 - 2 | Al Nasr Riyadh |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 10 | 7 | 4 | |
| 50% | 33% | 17% | 83% | 58% | 33% |
Al-Taawon ostatnie 12 mecze
| 2018-04-06 | Al-Taawon | 2 - 1 | Al Shabab |
| 2018-03-10 | Al-Taawon | 1 - 2 | Al Batin |
| 2018-03-05 | Al-Ittihad FC | 2 - 5 | Al-Taawon |
| 2018-03-01 | Al Ahli SC | 5 - 1 | Al-Taawon |
| 2018-02-15 | Al-Taawon | 1 - 1 | Al-Qadsiah |
| 2018-02-09 | Ohod | 1 - 0 | Al-Taawon |
| 2018-02-03 | Al-Faysaly | 0 - 1 | Al-Taawon |
| 2018-01-30 | Al-Taawon | 1 - 0 | Al Nasr Riyadh |
| 2018-01-12 | Al-Taawon | 2 - 2 | Al-Raed |
| 2017-12-29 | Al-Taawon | 4 - 0 | Al-Fayha |
| 2017-12-24 | Al-Hilal | 1 - 0 | Al-Taawon |
| 2017-12-16 | Al-Taawon | 0 - 0 | Al-Fateh |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 33% |
Tabela Pierwsza liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal | 25 | +21 | 53 |
| 2 | Al Ahli SC | 25 | +32 | 52 |
| 3 | Al Nasr Riyadh | 25 | +12 | 41 |
| 4 | Al-Fateh | 25 | -2 | 36 |
| 5 | Al-Taawon | 25 | +8 | 34 |
| 6 | Al-Faysaly | 25 | +6 | 34 |
| 7 | Al-Ittihad FC | 25 | -5 | 33 |
| 8 | Al-Ettifaq | 25 | -10 | 33 |
| 9 | Al-Fayha | 25 | -4 | 33 |
| 10 | Al Batin | 25 | -11 | 30 |
| 11 | Al Shabab | 25 | 0 | 30 |
| 12 | Al-Qadsiah | 25 | -12 | 25 |
| 13 | Al-Raed | 25 | -12 | 21 |
| 14 | Ohod | 25 | -23 | 18 |
Chronologia meczów w lidze
| Al-Ettifaq | |
| Al-Taawon | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Al-Ettifaq | Al-Taawon |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 2 | Al Ahli SC | 2 - 1 | 5 - 1 |
| 3 | Al Nasr Riyadh | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Al-Fateh | 2 - 1 | 1 - 4 |
| 5 | Al-Taawon | - | |
| 6 | Al-Faysaly | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 7 | Al-Ittihad FC | 1 - 2 | 2 - 5 |
| 8 | Al-Ettifaq | - | |
| 9 | Al-Fayha | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | Al Batin | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 11 | Al Shabab | 2 - 3 | 2 - 1 |
| 12 | Al-Qadsiah | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Al-Raed | 2 - 0 | 2 - 2 |
| 14 | Ohod | 3 - 2 | 1 - 0 |
Pozycja w lidze
| Al-Ettifaq | Al-Taawon | |
| Pozycja | 8 | 5 |
| Punkty | 33 | 34 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 10 |
| Punkty | 20 | 12 |
Forma w lidze
| Al-Ettifaq | Al-Taawon | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
6 10 |
9
7 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
2 4 |
3
3 6 |
Bramki w lidze
| Al-Ettifaq | Al-Taawon | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
34
44 |
41
33 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
18 |
17
19 |
Ogólne statystyki dla Pierwsza liga
| Mecze (175) | |
| Zwycięstwa u siebie | 39% |
| Remisy | 30% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (518) | |
| Bramki na mecz | 2.96 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.54 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.42 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 82% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 65% |
| Powyżej 1.5 | 79% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 35% |
Al-Ettifaq kolejne 6 mecze
| 2018-08-30 | Al-Ettifaq | - | Al-Raed |
| 2018-09-13 | Al Batin | - | Al-Ettifaq |
| 2018-09-21 | Al-Ettifaq | - | Al-Fayha |
| 2018-09-27 | Al-Ettifaq | - | Ohod |
| 2018-10-05 | Al-Hilal | - | Al-Ettifaq |
| 2018-10-20 | Al-Ettifaq | - | Al Ahli SC |
Al-Taawon kolejne 6 mecze
| 2018-09-01 | Al Ahli SC | - | Al-Taawon |
| 2018-09-13 | Al-Hazem | - | Al-Taawon |
| 2018-09-20 | Al-Taawon | - | Al-Ittihad FC |
| 2018-09-24 | Al Nasr Riyadh | - | Al-Taawon |
| 2018-10-05 | Al-Taawon | - | Al Shabab |
| 2018-10-19 | Al-Faysaly | - | Al-Taawon |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 3.39 | 2.79 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 24% | 43% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.17 | 4.38 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.17 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.39 | 1.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.50 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.49 | 2.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Tak @ 1.49 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-12 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!