1. deild karla - Islandia
piątek, 18.05.2018
20:15
20:15

Akranes

Haukar
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Akranes |
| Na wyjeździe: | Hafnarfjordur |
| Odległość: | 29.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Akranesvollur |
| Pojemność: | 4 850 (850) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:15 (19:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.20 | 6.00 | 1 | 1.11 | 2.62 | |||
| 42% | 31% | 27% | 1.44 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.59 | 1.60 | 2.30 | 2.32 | 1.54 | ||||||
| 61% | 39% | 50% | 50% | 47% | 53% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
| 2016-03-05 | Akranes | 3 - 3 | Haukar |
| 2014-09-13 | Akranes | 0 - 2 | Haukar |
| 2014-07-10 | Haukar | 1 - 3 | Akranes |
| 2014-01-11 | Akranes | 1 - 2 | Haukar |
| 2011-08-19 | Akranes | 0 - 2 | Haukar |
| 2011-06-15 | Haukar | 0 - 1 | Akranes |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| 33% | 17% | 50% | 83% | 50% | 33% |
Akranes ostatnie 12 mecze
| 2018-05-10 | Thor Akureyri | 0 - 1 | Akranes |
| 2018-05-05 | Akranes | 1 - 0 | Leiknir R. |
| 2018-04-30 | Selfoss | 1 - 4 | Akranes |
| 2018-03-23 | Antwerp | 3 - 1 | Akranes |
| 2018-03-13 | Akranes | 3 - 0 | Vikingur R. |
| 2018-03-09 | Valur | 2 - 0 | Akranes |
| 2018-03-01 | Akranes | 4 - 0 | Vestmannaeyjar |
| 2018-02-15 | Njardvik | 3 - 2 | Akranes |
| 2018-02-09 | Akranes | 4 - 0 | Fram |
| 2018-01-27 | Akranes | 0 - 4 | Breidablik |
| 2018-01-13 | Akranes | 3 - 1 | Vestmannaeyjar |
| 2017-09-30 | Akranes | 0 - 0 | Olafsvik |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 9 | 8 | 7 | |
| 58% | 8% | 33% | 75% | 67% | 58% |
Haukar ostatnie 12 mecze
| 2018-05-12 | Haukar | 3 - 1 | Magni |
| 2018-05-05 | Haukar | 2 - 2 | Thor Akureyri |
| 2018-05-01 | Haukar | 1 - 2 | Akureyri |
| 2018-03-17 | Haukar | 1 - 1 | Fjolnir |
| 2018-03-10 | Keflavik | 3 - 1 | Haukar |
| 2018-02-25 | Haukar | 2 - 3 | Olafsvik |
| 2018-02-17 | Stjarnan | 3 - 1 | Haukar |
| 2018-02-11 | Leiknir R. | 1 - 4 | Haukar |
| 2017-09-23 | Selfoss | 2 - 1 | Haukar |
| 2017-09-16 | Haukar | 0 - 6 | Fylkir |
| 2017-09-09 | Leiknir F. | 6 - 0 | Haukar |
| 2017-08-31 | Haukar | 5 - 3 | Leiknir R. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 12 | 11 | 9 | |
| 25% | 17% | 58% | 100% | 92% | 75% |
Tabela 1. deild karla
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Akranes | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Kopavogur | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Fram | 2 | +2 | 4 |
| 3 | Haukar | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Olafsvik | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Njardvik | 2 | +1 | 4 |
| 7 | IR Reykjavik | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Thor Akureyri | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Selfoss | 2 | -2 | 1 |
| 9 | Throttur | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Leiknir R. | 2 | -2 | 0 |
| 12 | Magni | 2 | -5 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Akranes | |
| Haukar | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Akranes | Haukar |
|---|---|---|---|
| 1 | Akranes | - | |
| 2 | Kopavogur | ||
| 3 | Fram | ||
| 3 | Haukar | - | |
| 5 | Olafsvik | ||
| 6 | Njardvik | ||
| 7 | IR Reykjavik | ||
| 8 | Thor Akureyri | ||
| 9 | Selfoss | ||
| 9 | Throttur | ||
| 11 | Leiknir R. | 1 - 0 | |
| 12 | Magni |
Pozycja w lidze
| Akranes | Haukar | |
| Pozycja | 1 | 3 |
| Punkty | 6 | 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 11 |
| Punkty | 3 | 0 |
Forma w lidze
| Akranes | Haukar | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
0 0 |
1
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Akranes | Haukar | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
0 |
5
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla 1. deild karla
| Mecze (12) | |
| Zwycięstwa u siebie | 25% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 42% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (34) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.50 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 83% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 58% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 42% |
Akranes kolejne 6 mecze
| 2018-05-25 | Akranes | - | Njardvik |
| 2018-05-30 | Grindavik | - | Akranes |
| 2018-06-03 | Fram | - | Akranes |
| 2018-06-08 | Akranes | - | IR Reykjavik |
| 2018-06-13 | Kopavogur | - | Akranes |
| 2018-06-20 | Akranes | - | Magni |
Haukar kolejne 6 mecze
| 2018-05-25 | Haukar | - | Olafsvik |
| 2018-05-31 | Njardvik | - | Haukar |
| 2018-06-08 | Haukar | - | Selfoss |
| 2018-06-12 | Fram | - | Haukar |
| 2018-06-21 | Haukar | - | Throttur |
| 2018-06-29 | IR Reykjavik | - | Haukar |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 4.20 | 6.00 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 31% | 27% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.11 | 2.62 |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.17 | 4.59 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.17 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.32 | 1.54 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.54 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.68 | 2.06 | |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% | |
| Tak @ 1.68 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-18 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!