Persza liha - Ukraina
piątek, 16.10.2026
11:00
Ahrobiznes
Metalist Kharkov
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Wołochysk |
| Na wyjeździe: |
Charków |
| Odległość: |
725.7 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
11:00 (13:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.91 |
3.08 |
3.68 |
1 |
|
|
|
1.23 |
1.74 |
| 49% |
22% |
29% |
1.91 |
|
|
|
62% |
38% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.39 |
2.68 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
|
|
|
4.15 |
1.18 |
| 69% |
31% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
30% |
70% |
Ostatnie 9 bezpośrednie spotkania
|
2025-11-30 |
Metalist Kharkov
|
0 - 1 |
Ahrobiznes
|
|
2025-08-16 |
Ahrobiznes
|
1 - 0 |
Metalist Kharkov
|
|
2024-10-04 |
Metalist Kharkov
|
0 - 1 |
Ahrobiznes
|
|
2024-08-07 |
Ahrobiznes
|
2 - 1 |
Metalist Kharkov
|
|
2024-03-15 |
Metalist Kharkov
|
2 - 1 |
Ahrobiznes
|
|
2024-02-29 |
Metalist Kharkov
|
2 - 3 |
Ahrobiznes
|
|
2023-10-06 |
Metalist Kharkov
|
1 - 2 |
Ahrobiznes
|
|
2023-08-06 |
Ahrobiznes
|
3 - 1 |
Metalist Kharkov
|
|
2021-10-18 |
Ahrobiznes
|
2 - 1 |
Metalist Kharkov
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
1 |
|
6 |
6 |
2 |
| 89% |
0% |
11% |
|
67% |
67% |
22% |
Ahrobiznes ostatnie 12 mecze
|
2026-10-10 |
Inhulets
|
0 - 1 |
Ahrobiznes
|
|
2026-10-04 |
Ahrobiznes
|
3 - 2 |
UCSA Tarasivka
|
|
2026-09-27 |
Nyva Ternopil
|
0 - 0 |
Ahrobiznes
|
|
2026-09-20 |
Ahrobiznes
|
1 - 0 |
Oleksandriya
|
|
2026-09-14 |
Polissya-2
|
3 - 2 |
Ahrobiznes
|
|
2026-09-09 |
Ahrobiznes
|
1 - 1 |
Livyi Bereh Kyiv
|
|
2026-09-05 |
Ahrobiznes
|
6 - 0 |
Probiy Horodenka
|
|
2026-08-30 |
Kulykiv-Bilka
|
5 - 1 |
Ahrobiznes
|
|
2026-08-14 |
Ahrobiznes
|
0 - 0 |
Lokomotyv Kyiv
|
|
2026-08-08 |
Kolos-2
|
1 - 2 |
Ahrobiznes
|
|
2026-07-31 |
Ahrobiznes
|
2 - 0 |
FSC Mariupol
|
|
2026-07-25 |
Ahrobiznes
|
0 - 3 |
SC Poltava
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
8 |
6 |
4 |
| 50% |
25% |
25% |
|
67% |
50% |
33% |
Metalist Kharkov ostatnie 12 mecze
|
2026-10-09 |
Metalist Kharkov
|
2 - 2 |
Viktoriya Sumy
|
|
2026-10-03 |
Prykarpattia
|
0 - 0 |
Metalist Kharkov
|
|
2026-09-27 |
Metalist Kharkov
|
2 - 0 |
FC Chernihiv
|
|
2026-09-20 |
SC Poltava
|
3 - 0 |
Metalist Kharkov
|
|
2026-09-12 |
Inhulets
|
1 - 0 |
Metalist Kharkov
|
|
2026-09-09 |
Viktoriya Sumy
|
0 - 1 |
Metalist Kharkov
|
|
2026-09-05 |
Metalist Kharkov
|
3 - 1 |
UCSA Tarasivka
|
|
2026-08-30 |
Metalist Kharkov
|
1 - 1 |
Nyva Ternopil
|
|
2026-08-15 |
Metalist Kharkov
|
0 - 2 |
Oleksandriya
|
|
2026-08-09 |
Polissya-2
|
0 - 1 |
Metalist Kharkov
|
|
2026-08-01 |
Metalist Kharkov
|
3 - 1 |
Probiy Horodenka
|
|
2026-07-26 |
Kulykiv-Bilka
|
2 - 1 |
Metalist Kharkov
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
42% |
25% |
Tabela Persza liha
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Viktoriya Sumy |
11 |
6 |
3 |
2 |
14 |
8 |
+6 |
21 |
| 2 |
Kulykiv-Bilka |
11 |
6 |
2 |
3 |
24 |
13 |
+11 |
20 |
| 3 |
Ahrobiznes |
11 |
6 |
2 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
20 |
| 4 |
Oleksandriya |
11 |
5 |
4 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
19 |
| 5 |
SC Poltava |
11 |
5 |
3 |
3 |
18 |
10 |
+8 |
18 |
| 6 |
FSC Mariupol |
11 |
5 |
3 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
18 |
| 7 |
Lokomotyv Kyiv |
11 |
4 |
4 |
3 |
15 |
13 |
+2 |
16 |
| 8 |
Prykarpattia |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 9 |
Metalist Kharkov |
11 |
4 |
3 |
4 |
13 |
13 |
0 |
15 |
| 10 |
Nyva Ternopil |
11 |
3 |
5 |
3 |
12 |
10 |
+2 |
14 |
| 11 |
Inhulets |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 12 |
Kolos-2 |
11 |
4 |
0 |
7 |
12 |
20 |
-8 |
12 |
| 13 |
FC Chernihiv |
10 |
2 |
4 |
4 |
11 |
14 |
-3 |
10 |
| 14 |
UCSA Tarasivka |
11 |
2 |
4 |
5 |
15 |
19 |
-4 |
10 |
| 15 |
Probiy Horodenka |
11 |
2 |
2 |
7 |
11 |
29 |
-18 |
8 |
| 16 |
Polissya-2 |
11 |
1 |
4 |
6 |
16 |
24 |
-8 |
7 |
Chronologia meczów w lidze
| Ahrobiznes |
|
| Metalist Kharkov |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Ahrobiznes |
Metalist Kharkov |
| 1 |
Viktoriya Sumy |
|
|
| 2 |
Kulykiv-Bilka |
|
2 - 1 |
| 3 |
Ahrobiznes |
- |
|
| 4 |
Oleksandriya |
1 - 0 |
|
| 5 |
SC Poltava |
0 - 3 |
3 - 0 |
| 6 |
FSC Mariupol |
2 - 0 |
|
| 7 |
Lokomotyv Kyiv |
0 - 0 |
|
| 8 |
Prykarpattia |
|
0 - 0 |
| 9 |
Metalist Kharkov |
|
- |
| 10 |
Nyva Ternopil |
|
|
| 11 |
Inhulets |
|
1 - 0 |
| 12 |
Kolos-2 |
|
|
| 13 |
FC Chernihiv |
|
|
| 14 |
UCSA Tarasivka |
3 - 2 |
|
| 15 |
Probiy Horodenka |
6 - 0 |
|
| 16 |
Polissya-2 |
|
0 - 1 |
Statystyki drużyny
| |
Ahrobiznes |
Metalist Kharkov |
| Zwycięstwa |
6 |
4 |
| Remisy |
2 |
3 |
| Porażki |
3 |
4 |
| Bramki dla |
18 |
13 |
| Bramki przeciw |
14 |
13 |
| Średnie bramki strzelone |
1.64 |
1.18 |
| Średnie bramki stracone |
1.27 |
1.18 |
| Mecze bramki strzelone |
73% |
64% |
| Mecze bramki stracone |
45% |
73% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
36% |
45% |
| Powyżej 1.5 |
64% |
73% |
| Powyżej 2.5 |
55% |
45% |
| Powyżej 3.5 |
36% |
27% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
4 |
1 |
| Remisy |
1 |
1 |
| Porażki |
1 |
3 |
| Bramki dla |
12 |
2 |
| Bramki przeciw |
5 |
6 |
| Średnie bramki strzelone |
2.00 |
0.40 |
| Średnie bramki stracone |
0.83 |
1.20 |
| Mecze bramki strzelone |
67% |
40% |
| Mecze bramki stracone |
33% |
60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
17% |
20% |
| Powyżej 1.5 |
67% |
40% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
40% |
| Powyżej 3.5 |
33% |
0% |
Ogólne statystyki dla Persza liha
| Mecze (87) |
| Zwycięstwa u siebie |
44% |
| Remisy |
28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
29% |
| Mecze rozegrane |
36% |
| Bramki (231) |
| Bramki na mecz |
2.66 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.46 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.20 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
53% |
| Powyżej 1.5 |
71% |
| Powyżej 2.5 |
53% |
| Powyżej 3.5 |
28% |
Ahrobiznes kolejne 6 mecze
|
2026-10-24 |
FC Chernihiv
|
- |
Ahrobiznes
|
|
2026-10-31 |
Ahrobiznes
|
- |
Prykarpattia
|
|
2026-11-07 |
Viktoriya Sumy
|
- |
Ahrobiznes
|
|
2026-11-14 |
SC Poltava
|
- |
Ahrobiznes
|
|
2026-11-21 |
FSC Mariupol
|
- |
Ahrobiznes
|
|
2026-11-28 |
Ahrobiznes
|
- |
Kolos-2
|
Metalist Kharkov kolejne 6 mecze
|
2026-10-24 |
Metalist Kharkov
|
- |
FSC Mariupol
|
|
2026-10-31 |
Kolos-2
|
- |
Metalist Kharkov
|
|
2026-11-07 |
Metalist Kharkov
|
- |
Lokomotyv Kyiv
|
|
2026-11-14 |
Metalist Kharkov
|
- |
Kulykiv-Bilka
|
|
2026-11-21 |
Probiy Horodenka
|
- |
Metalist Kharkov
|
|
2026-11-28 |
Metalist Kharkov
|
- |
Polissya-2
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.91 |
3.08 |
3.68 |
| Prawdopodobieństwo |
49% |
22% |
29% |
|
1 @ 1.91 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.23 |
1.74 |
| Prawdopodobieństwo |
62% |
38% |
|
1X @ 1.23 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.39 |
2.68 |
| Prawdopodobieństwo |
|
69% |
31% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.39 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.20 |
1.58 |
| Prawdopodobieństwo |
|
50% |
50% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.58 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.15 |
1.18 |
| Prawdopodobieństwo |
|
30% |
70% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.18 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.96 |
1.73 |
| Prawdopodobieństwo |
|
44% |
56% |
|
Nie @ 1.73 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-16 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!