Puchar Anglii - Anglia
sobota, 07.11.2026
15:00
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Accrington |
| Na wyjeździe: |
High Wycombe |
| Odległość: |
259.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Crown Ground
|
| Pojemność: |
5 057 (2 000) |
| Wymiary: |
101 x 66 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.70 |
3.50 |
1.81 |
X2 |
|
|
|
1.80 |
1.25 |
| 30% |
31% |
39% |
1.25 |
|
|
|
35% |
65% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.67 |
2.20 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
36% |
64% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2023-02-14 |
Accrington
|
0 - 2 |
Wycombe
|
|
2022-09-13 |
Wycombe
|
1 - 0 |
Accrington
|
|
2022-02-26 |
Accrington
|
3 - 2 |
Wycombe
|
|
2021-08-07 |
Wycombe
|
2 - 1 |
Accrington
|
|
2019-09-17 |
Wycombe
|
1 - 1 |
Accrington
|
|
2019-03-12 |
Wycombe
|
1 - 3 |
Accrington
|
|
2018-11-27 |
Accrington
|
1 - 2 |
Wycombe
|
|
2018-04-21 |
Wycombe
|
0 - 4 |
Accrington
|
|
2017-11-21 |
Accrington
|
1 - 0 |
Wycombe
|
|
2017-02-28 |
Accrington
|
2 - 2 |
Wycombe
|
|
2016-08-16 |
Wycombe
|
1 - 1 |
Accrington
|
|
2016-04-30 |
Wycombe
|
0 - 1 |
Accrington
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
33% |
Accrington ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Accrington
|
1 - 1 |
Northampton
|
|
2026-10-24 |
Rochdale
|
0 - 5 |
Accrington
|
|
2026-10-20 |
York City
|
1 - 1 |
Accrington
|
|
2026-10-17 |
Accrington
|
3 - 1 |
Gillingham FC
|
|
2026-10-10 |
Oldham
|
0 - 0 |
Accrington
|
|
2026-10-06 |
Accrington
|
1 - 1 |
Salford City
|
|
2026-10-03 |
Accrington
|
2 - 0 |
Cheltenham
|
|
2026-09-26 |
Swindon
|
1 - 1 |
Accrington
|
|
2026-09-19 |
Accrington
|
0 - 0 |
Newport
|
|
2026-09-12 |
Barnet
|
2 - 1 |
Accrington
|
|
2026-09-05 |
Accrington
|
3 - 2 |
Crawley Town
|
|
2026-09-01 |
Accrington
|
2 - 2 |
Grimsby Town
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
7 |
1 |
|
10 |
5 |
4 |
| 33% |
58% |
8% |
|
83% |
42% |
33% |
Wycombe ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Wycombe
|
2 - 0 |
Burton
|
|
2026-10-24 |
Wimbledon
|
1 - 1 |
Wycombe
|
|
2026-10-20 |
Cambridge Utd
|
2 - 2 |
Wycombe
|
|
2026-10-17 |
Wycombe
|
2 - 0 |
Notts County
|
|
2026-10-10 |
Wycombe
|
1 - 4 |
Luton
|
|
2026-10-06 |
Wycombe
|
4 - 1 |
Bristol Rovers
|
|
2026-09-26 |
Wycombe
|
2 - 2 |
Reading
|
|
2026-09-19 |
Wigan
|
0 - 1 |
Wycombe
|
|
2026-09-12 |
Leyton Orient
|
2 - 3 |
Wycombe
|
|
2026-09-05 |
Wycombe
|
3 - 3 |
Milton Keynes
|
|
2026-09-01 |
Wycombe
|
1 - 2 |
Sheffield Wed
|
|
2026-08-29 |
Stockport
|
5 - 1 |
Wycombe
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
11 |
8 |
7 |
| 42% |
33% |
25% |
|
92% |
67% |
58% |
Tabela League Two
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Salford City |
14 |
10 |
1 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
31 |
| 2 |
Barnet |
13 |
7 |
5 |
1 |
28 |
18 |
+10 |
26 |
| 3 |
Walsall |
13 |
5 |
7 |
1 |
21 |
12 |
+9 |
22 |
| 4 |
Crewe |
14 |
5 |
7 |
2 |
17 |
17 |
0 |
22 |
| 5 |
Cheltenham |
14 |
6 |
3 |
5 |
23 |
25 |
-2 |
21 |
| 6 |
Grimsby Town |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
18 |
+6 |
20 |
| 7 |
York City |
14 |
5 |
5 |
4 |
24 |
21 |
+3 |
20 |
| 8 |
Gillingham FC |
14 |
5 |
5 |
4 |
20 |
19 |
+1 |
20 |
| 9 |
Accrington |
14 |
4 |
7 |
3 |
23 |
17 |
+6 |
19 |
| 10 |
Chesterfield |
14 |
5 |
4 |
5 |
24 |
21 |
+3 |
19 |
| 11 |
Tranmere |
14 |
4 |
7 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
19 |
| 12 |
Exeter |
14 |
5 |
4 |
5 |
11 |
9 |
+2 |
19 |
| 13 |
Swindon |
14 |
5 |
4 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
19 |
| 14 |
Newport |
14 |
4 |
6 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 15 |
Shrewsbury |
14 |
5 |
3 |
6 |
17 |
22 |
-5 |
18 |
| 16 |
Fleetwood |
14 |
4 |
5 |
5 |
18 |
18 |
0 |
17 |
| 17 |
Bristol Rovers |
14 |
5 |
1 |
8 |
17 |
23 |
-6 |
16 |
| 18 |
Oldham |
14 |
4 |
3 |
7 |
15 |
19 |
-4 |
15 |
| 19 |
Port Vale |
12 |
4 |
3 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
15 |
| 20 |
Rochdale |
14 |
4 |
3 |
7 |
17 |
26 |
-9 |
15 |
| 21 |
Northampton |
13 |
3 |
5 |
5 |
9 |
10 |
-1 |
14 |
| 22 |
Rotherham |
14 |
2 |
6 |
6 |
18 |
25 |
-7 |
12 |
| 23 |
Colchester |
13 |
2 |
6 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 24 |
Crawley Town |
12 |
2 |
3 |
7 |
13 |
21 |
-8 |
9 |
Tabela League One
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Huddersfield |
14 |
8 |
5 |
1 |
28 |
12 |
+16 |
29 |
| 2 |
Stockport |
14 |
8 |
2 |
4 |
26 |
14 |
+12 |
26 |
| 3 |
Luton |
14 |
7 |
3 |
4 |
27 |
21 |
+6 |
24 |
| 4 |
Oxford Utd |
12 |
6 |
5 |
1 |
20 |
11 |
+9 |
23 |
| 5 |
Plymouth |
14 |
7 |
2 |
5 |
21 |
19 |
+2 |
23 |
| 6 |
Reading |
13 |
6 |
4 |
3 |
25 |
13 |
+12 |
22 |
| 7 |
Bradford |
13 |
6 |
4 |
3 |
10 |
8 |
+2 |
22 |
| 8 |
Cambridge Utd |
14 |
5 |
6 |
3 |
21 |
21 |
0 |
21 |
| 9 |
Sheffield Wed |
13 |
5 |
5 |
3 |
22 |
14 |
+8 |
20 |
| 10 |
Leicester |
13 |
5 |
4 |
4 |
22 |
19 |
+3 |
19 |
| 11 |
Mansfield |
13 |
5 |
4 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
19 |
| 12 |
Milton Keynes |
13 |
4 |
6 |
3 |
22 |
20 |
+2 |
18 |
| 13 |
Wycombe |
13 |
4 |
6 |
3 |
21 |
23 |
-2 |
18 |
| 14 |
Leyton Orient |
13 |
5 |
2 |
6 |
19 |
14 |
+5 |
17 |
| 15 |
Burton |
14 |
4 |
5 |
5 |
18 |
21 |
-3 |
17 |
| 16 |
Stevenage |
12 |
4 |
4 |
4 |
17 |
13 |
+4 |
16 |
| 17 |
Notts County |
12 |
3 |
5 |
4 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 18 |
Wimbledon |
13 |
3 |
4 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
13 |
| 19 |
Blackpool |
12 |
3 |
3 |
6 |
17 |
21 |
-4 |
12 |
| 20 |
Doncaster |
13 |
3 |
3 |
7 |
14 |
22 |
-8 |
12 |
| 21 |
Wigan |
14 |
3 |
2 |
9 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 22 |
Peterborough |
13 |
2 |
4 |
7 |
11 |
23 |
-12 |
10 |
| 23 |
Barnsley |
12 |
2 |
3 |
7 |
12 |
22 |
-10 |
9 |
| 24 |
Bromley |
13 |
2 |
3 |
8 |
13 |
33 |
-20 |
9 |
Accrington kolejne 6 mecze
|
2026-11-14 |
Port Vale
|
- |
Accrington
|
|
2026-11-21 |
Accrington
|
- |
Salford City
|
|
2026-11-28 |
Fleetwood
|
- |
Accrington
|
|
2026-12-01 |
Accrington
|
- |
Crewe
|
|
2026-12-12 |
Bristol Rovers
|
- |
Accrington
|
|
2026-12-19 |
Accrington
|
- |
Chesterfield
|
Wycombe kolejne 6 mecze
|
2026-11-14 |
Wycombe
|
- |
Huddersfield
|
|
2026-11-21 |
Oxford Utd
|
- |
Wycombe
|
|
2026-11-28 |
Wycombe
|
- |
Bradford
|
|
2026-12-01 |
Barnsley
|
- |
Wycombe
|
|
2026-12-12 |
Mansfield
|
- |
Wycombe
|
|
2026-12-19 |
Wycombe
|
- |
Doncaster
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
3.70 |
3.50 |
1.81 |
| Prawdopodobieństwo |
30% |
31% |
39% |
|
X2 @ 1.25 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.80 |
1.25 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
65% |
|
X2 @ 1.25 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.18 |
4.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
78% |
22% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.18 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.67 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.67 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.50 |
1.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
36% |
64% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.50 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.57 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
58% |
42% |
|
Tak @ 1.57 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-04 04:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!