Girabola - Angola

sobota, 24.10.2026
15:00
Academica Lobito

Academica Lobito

FC Luanda

FC Luanda

Informacja
Miasto
U siebie: Lobito
Na wyjeździe: Luanda
Odległość: 395.2 km
Czas rozpoczęcia
Godzina: 15:00 (15:00 czas lokalny)
Reklama

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
2.62 2.94 2.53 X 1.41 1.38
33% 33% 34% 2.94 48% 52%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.45 2.41 2.39 1.47 4.64 1.13
72% 28% 31% 69% 15% 85%

Bezpośrednie spotkania

Brak danych w systemie

Academica Lobito ostatnie 12 mecze

2026-10-17 FC Cabinda 0 - 0 Academica Lobito
2026-10-11 Academica Lobito 1 - 1 Primeiro Agosto
2026-09-20 Desportivo Huila 1 - 0 Academica Lobito
2026-09-10 GD Interclube 2 - 0 Academica Lobito
2026-09-05 Academica Lobito 0 - 2 Primeiro de Maio
2026-08-30 Academica Lobito 0 - 2 Petro de Luanda
2026-08-23 Wiliete Benguela 2 - 0 Academica Lobito
2026-05-24 Academica Lobito 0 - 0 GD Interclube
2026-05-20 Academica Lobito 1 - 1 Petro de Luanda
2026-05-17 Recreativo Libolo 3 - 0 Academica Lobito
2026-05-14 Academica Lobito 1 - 1 CD da Lunda Sul
2026-05-10 Academica Lobito 0 - 1 Primeiro de Maio
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
0 5 7 8 1 0
0% 42% 58% 67% 8% 0%

FC Luanda ostatnie 7 mecze

2026-10-18 FC Luanda 0 - 2 Desportivo Huila
2026-10-11 FC Luanda 1 - 2 Recreativo Libolo
2026-09-19 Primeiro Agosto 3 - 2 FC Luanda
2026-09-13 Wiliete Benguela 2 - 0 FC Luanda
2026-09-05 FC Luanda 2 - 1 FC Cabinda
2026-08-28 GD Interclube 2 - 1 FC Luanda
2026-08-23 FC Luanda 0 - 0 Recr. da Caala
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
1 1 5 6 4 1
14% 14% 71% 86% 57% 14%
Reklama

Tabela Girabola

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Wiliete Benguela 6 5 1 0 13 2 +11 16
2 Petro de Luanda 6 4 2 0 7 0 +7 14
3 Bravos do Maquis 7 4 2 1 9 4 +5 14
4 Primeiro Agosto 6 4 2 0 10 6 +4 14
5 GD Interclube 7 4 1 2 8 5 +3 13
6 Desportivo Huila 7 4 1 2 7 4 +3 13
7 Recreativo Libolo 7 3 0 4 7 12 -5 9
8 Primeiro de Maio 7 2 2 3 9 9 0 8
9 Sagrada Esperanca 6 2 2 2 7 8 -1 8
10 Sao Salvador 7 2 2 3 4 6 -2 8
11 CD da Lunda Sul 7 1 4 2 4 5 -1 7
12 Recr. da Caala 7 1 3 3 6 8 -2 6
13 Kabuscorp SCP 7 1 3 3 4 6 -2 6
14 FC Cabinda 7 0 4 3 3 8 -5 4
15 FC Luanda 7 1 1 5 6 12 -6 4
16 Academica Lobito 7 0 2 5 1 10 -9 2

Chronologia meczów w lidze

Academica Lobito        
FC Luanda        
U siebie        
Na wyjeździe        

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Academica Lobito FC Luanda
1 Wiliete Benguela   2 - 0
2 Petro de Luanda 0 - 2  
3 Bravos do Maquis    
4 Primeiro Agosto 1 - 1 3 - 2
5 GD Interclube   2 - 1
6 Desportivo Huila    
7 Recreativo Libolo    
8 Primeiro de Maio 0 - 2  
9 Sagrada Esperanca    
10 Sao Salvador    
11 CD da Lunda Sul    
12 Recr. da Caala    
13 Kabuscorp SCP    
14 FC Cabinda    
15 FC Luanda   -
16 Academica Lobito -  

Statystyki drużyny

  Academica Lobito FC Luanda
Zwycięstwa 0 1
Remisy 2 1
Porażki 5 5
Bramki dla 1 6
Bramki przeciw 10 12
Średnie bramki strzelone 0.14 0.86
Średnie bramki stracone 1.43 1.71
Mecze bramki strzelone 14% 57%
Mecze bramki stracone 86% 86%
Obydwie Drużyny Strzelą 14% 57%
Powyżej 1.5 71% 86%
Powyżej 2.5 0% 57%
Powyżej 3.5 0% 14%
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa 0 0
Remisy 1 0
Porażki 2 3
Bramki dla 1 3
Bramki przeciw 5 7
Średnie bramki strzelone 0.33 1.00
Średnie bramki stracone 1.67 2.33
Mecze bramki strzelone 33% 67%
Mecze bramki stracone 100% 100%
Obydwie Drużyny Strzelą 33% 67%
Powyżej 1.5 100% 100%
Powyżej 2.5 0% 67%
Powyżej 3.5 0% 33%

Ogólne statystyki dla Girabola

Mecze   (54)
Zwycięstwa u siebie 39%
Remisy 30%
Zwycięstwa na wyjeździe 31%
Mecze rozegrane 22%
Bramki   (105)
Bramki na mecz 1.94
Bramki u siebie na mecz 1.07
Bramki na wyjeździe na mecz 0.87
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 67%
Drużyna gości zdobyła bramkę 61%
Obydwie Drużyny Strzelą 43%
Powyżej 1.5 61%
Powyżej 2.5 37%
Powyżej 3.5 7%

Academica Lobito kolejne 6 mecze

2026-10-31 Academica Lobito - Bravos do Maquis
2026-11-08 Recr. da Caala - Academica Lobito
2026-11-21 Academica Lobito - Recreativo Libolo
2026-11-28 Academica Lobito - Sao Salvador
2026-12-05 Kabuscorp SCP - Academica Lobito
2026-12-12 Academica Lobito - CD da Lunda Sul

FC Luanda kolejne 6 mecze

2026-11-01 Primeiro de Maio - FC Luanda
2026-11-08 FC Luanda - Sao Salvador
2026-11-21 Kabuscorp SCP - FC Luanda
2026-11-28 FC Luanda - CD da Lunda Sul
2026-12-05 Sagrada Esperanca - FC Luanda
2026-12-12 FC Luanda - Bravos do Maquis

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 2.62 2.94 2.53
Prawdopodobieństwo 33% 33% 34%
X @ 2.94
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.41 1.38
Prawdopodobieństwo 48% 52%
X2 @ 1.38
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.45 2.41
Prawdopodobieństwo   72% 28%
Powyżej 1.5 @ 1.45
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   2.39 1.47
Prawdopodobieństwo   31% 69%
Poniżej 2.5 @ 1.47
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   4.64 1.13
Prawdopodobieństwo   15% 85%
Poniżej 3.5 @ 1.13
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   2.03 1.68
Prawdopodobieństwo   38% 62%
Nie @ 1.68

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-24 00:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!