Primera División - Wenezuela
niedziela, 05.08.2018
23:00
23:00

Puerto Cabello

Trujillanos
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Puerto Cabello |
| Na wyjeździe: | Valera |
| Odległość: | 310.8 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 23:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.30 | 1X | 1.28 | 1.65 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.28 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 2.55 | 2.35 | 1.53 | 4.25 | 1.18 | ||||||
| 89% | 11% | 25% | 75% | 25% | 75% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-12 | Trujillanos | 0 - 0 | Puerto Cabello |
Puerto Cabello ostatnie 12 mecze
| 2018-07-28 | Portuguesa | 1 - 3 | Puerto Cabello |
| 2018-07-22 | Puerto Cabello | 1 - 1 | Metropolitanos |
| 2018-05-18 | Puerto Cabello | 0 - 0 | Zulia |
| 2018-05-13 | Dep. Tachira | 2 - 0 | Puerto Cabello |
| 2018-05-10 | Puerto Cabello | 1 - 0 | Monagas |
| 2018-05-05 | Puerto Cabello | 1 - 2 | La Guaira |
| 2018-04-29 | Lara | 1 - 0 | Puerto Cabello |
| 2018-04-16 | Carabobo | 3 - 2 | Puerto Cabello |
| 2018-04-07 | Puerto Cabello | 1 - 0 | Estudiantes C. |
| 2018-04-02 | Atl. Venezuela | 1 - 0 | Puerto Cabello |
| 2018-03-27 | Caracas | 2 - 0 | Puerto Cabello |
| 2018-03-23 | Zamora | 0 - 0 | Puerto Cabello |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 25% | 17% |
Trujillanos ostatnie 12 mecze
| 2018-07-29 | Trujillanos | 2 - 0 | Aragua |
| 2018-05-18 | Trujillanos | 0 - 3 | Carabobo |
| 2018-05-13 | Estudiantes C. | 0 - 1 | Trujillanos |
| 2018-05-06 | Trujillanos | 2 - 2 | Atl. Venezuela |
| 2018-04-30 | Zamora | 3 - 0 | Trujillanos |
| 2018-04-21 | Trujillanos | 2 - 0 | Zulia |
| 2018-04-14 | Dep. Tachira | 2 - 0 | Trujillanos |
| 2018-04-08 | Trujillanos | 1 - 2 | La Guaira |
| 2018-04-04 | Lara | 2 - 0 | Trujillanos |
| 2018-03-24 | Mineros | 1 - 0 | Trujillanos |
| 2018-03-18 | Estudiantes M. | 1 - 1 | Trujillanos |
| 2018-03-11 | Trujillanos | 1 - 0 | Monagas |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 4 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 33% | 8% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Monagas | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Estudiantes M. | 3 | +2 | 5 |
| 3 | Puerto Cabello | 2 | +2 | 4 |
| 4 | Mineros | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Lara | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Carabobo | 2 | +1 | 4 |
| 6 | Zulia | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Trujillanos | 1 | +2 | 3 |
| 9 | Zamora | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Dep. Tachira | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Aragua | 3 | -3 | 3 |
| 12 | Metropolitanos | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Caracas | 1 | 0 | 1 |
| 14 | La Guaira | 2 | -2 | 1 |
| 15 | Atl. Venezuela | 2 | -5 | 1 |
| 16 | Estudiantes C. | 2 | -2 | 0 |
| 17 | Portuguesa | 2 | -3 | 0 |
| 18 | Anzoategui | 2 | -3 | -6 |
Chronologia meczów w lidze
| Puerto Cabello | |
| Trujillanos | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Puerto Cabello | Trujillanos |
|---|---|---|---|
| 1 | Monagas | ||
| 2 | Estudiantes M. | ||
| 3 | Puerto Cabello | - | |
| 4 | Mineros | ||
| 5 | Lara | ||
| 6 | Carabobo | ||
| 6 | Zulia | ||
| 8 | Trujillanos | - | |
| 9 | Zamora | ||
| 10 | Dep. Tachira | ||
| 11 | Aragua | ||
| 12 | Metropolitanos | 1 - 1 | |
| 13 | Caracas | ||
| 14 | La Guaira | ||
| 15 | Atl. Venezuela | ||
| 16 | Estudiantes C. | ||
| 17 | Portuguesa | ||
| 18 | Anzoategui |
Pozycja w lidze
| Puerto Cabello | Trujillanos | |
| Pozycja | 3 | 8 |
| Punkty | 4 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 18 |
| Punkty | 1 | 0 |
Forma w lidze
| Puerto Cabello | Trujillanos | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 0 |
1
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Puerto Cabello | Trujillanos | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
2 |
2
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
1 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (18) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 22% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (38) | |
| Bramki na mecz | 2.11 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.33 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.78 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 83% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 56% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 44% |
| Powyżej 1.5 | 67% |
| Powyżej 2.5 | 22% |
| Powyżej 3.5 | 22% |
Puerto Cabello kolejne 6 mecze
| 2018-08-09 | Puerto Cabello | - | Metropolitanos |
| 2018-08-12 | Estudiantes M. | - | Puerto Cabello |
| 2018-08-15 | Metropolitanos | - | Puerto Cabello |
| 2018-08-19 | Puerto Cabello | - | Caracas |
| 2018-08-22 | Aragua | - | Puerto Cabello |
| 2018-08-25 | Puerto Cabello | - | Zamora |
Trujillanos kolejne 6 mecze
| 2018-08-09 | JBL del Zulia | - | Trujillanos |
| 2018-08-12 | Trujillanos | - | Mineros |
| 2018-08-15 | Trujillanos | - | JBL del Zulia |
| 2018-08-18 | Anzoategui | - | Trujillanos |
| 2018-08-22 | Trujillanos | - | Metropolitanos |
| 2018-08-28 | Portuguesa | - | Trujillanos |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.00 | 3.30 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 1.65 |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% |
| 1X @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.45 | 2.55 | |
| Prawdopodobieństwo | 89% | 11% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.45 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.35 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.25 | 1.18 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.18 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.05 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Nie @ 1.70 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-05 20:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!