Puchar Finlandii - Finlandia
sobota, 10.03.2018
13:00
2 - 0
(2 - 0, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Kajaani |
| Na wyjeździe: |
Pori |
| Odległość: |
428.7 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Kajaanin Liikuntapuisto
|
| Pojemność: |
800 |
| Wymiary: |
100 x 64 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
13:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.44 |
4.20 |
6.00 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.62 |
| 42% |
30% |
28% |
1.44 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
6.75 |
|
|
|
1.33 |
3.39 |
|
|
|
1.82 |
1.87 |
| 84% |
16% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
48% |
52% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
|
2016-09-17 |
MuSa
|
0 - 0 |
AC Kajaani
|
|
2016-05-05 |
AC Kajaani
|
0 - 1 |
MuSa
|
AC Kajaani ostatnie 12 mecze
|
2018-02-17 |
Rovaniemi
|
4 - 2 |
AC Kajaani
|
|
2018-02-02 |
KuPS
|
6 - 1 |
AC Kajaani
|
|
2018-01-27 |
AC Kajaani
|
3 - 4 |
Oulu
|
|
2018-01-20 |
Kemi
|
0 - 2 |
AC Kajaani
|
|
2017-10-14 |
AC Kajaani
|
3 - 2 |
KTP
|
|
2017-10-07 |
KTP
|
1 - 3 |
AC Kajaani
|
|
2017-09-30 |
Hercules
|
3 - 1 |
AC Kajaani
|
|
2017-09-22 |
AC Kajaani
|
7 - 0 |
PK-37
|
|
2017-09-16 |
Villiketut
|
0 - 7 |
AC Kajaani
|
|
2017-09-10 |
AC Kajaani
|
0 - 1 |
Narpes Kraft
|
|
2017-09-03 |
GBK Kokkola
|
4 - 0 |
AC Kajaani
|
|
2017-08-26 |
TP-47
|
0 - 2 |
AC Kajaani
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
11 |
9 |
9 |
| 50% |
0% |
50% |
|
92% |
75% |
75% |
MuSa ostatnie 12 mecze
|
2018-02-24 |
Oulu
|
4 - 1 |
MuSa
|
|
2018-02-11 |
MuSa
|
2 - 2 |
Kemi
|
|
2018-01-27 |
MuSa
|
0 - 6 |
Rovaniemi
|
|
2018-01-19 |
KuPS
|
5 - 2 |
MuSa
|
|
2017-09-30 |
MuSa
|
5 - 0 |
NuPS
|
|
2017-09-22 |
TPV
|
1 - 2 |
MuSa
|
|
2017-09-16 |
MuSa
|
0 - 1 |
BK-46
|
|
2017-09-10 |
Espoo
|
0 - 1 |
MuSa
|
|
2017-09-03 |
MuSa
|
2 - 0 |
KaPa
|
|
2017-08-25 |
Jazz Pori
|
2 - 0 |
MuSa
|
|
2017-08-19 |
MuSa
|
1 - 2 |
Tampere Utd
|
|
2017-08-12 |
Peimari United
|
1 - 2 |
MuSa
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
10 |
8 |
5 |
| 42% |
8% |
50% |
|
83% |
67% |
42% |
AC Kajaani kolejne 6 mecze
|
2018-04-28 |
AC Kajaani
|
- |
Oulu
|
|
2018-05-05 |
AC Kajaani
|
- |
KTP
|
|
2018-05-13 |
KPV
|
- |
AC Kajaani
|
|
2018-05-21 |
AC Kajaani
|
- |
Haka
|
|
2018-05-26 |
Jaro
|
- |
AC Kajaani
|
|
2018-06-02 |
Klubi 04
|
- |
AC Kajaani
|
MuSa kolejne 6 mecze
|
2018-05-05 |
Espoo
|
- |
MuSa
|
|
2018-05-10 |
HJS Akatemia
|
- |
MuSa
|
|
2018-05-13 |
MuSa
|
- |
Kiffen
|
|
2018-05-17 |
SalPa
|
- |
MuSa
|
|
2018-05-26 |
MuSa
|
- |
GrIFK
|
|
2018-06-02 |
KaaPo
|
- |
MuSa
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.44 |
4.20 |
6.00 |
| Prawdopodobieństwo |
42% |
30% |
28% |
|
1 @ 1.44 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.11 |
2.62 |
| Prawdopodobieństwo |
73% |
27% |
|
1X @ 1.11 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.08 |
6.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
84% |
16% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.08 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.33 |
3.39 |
| Prawdopodobieństwo |
|
68% |
32% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.33 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.82 |
1.87 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.87 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.43 |
2.59 |
| Prawdopodobieństwo |
|
65% |
35% |
|
Tak @ 1.43 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-10 12:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!