Challenge League - Szwajcaria

piątek, 06.11.2026
19:15
Aarau

Aarau

Wil

Wil

Informacja
Miasto
U siebie: Aarau
Na wyjeździe: Wil
Odległość: 75.7 km
Stadion
Stadion: Stadion Brugglifeld
Pojemność: 9 249 (1 542)
Wymiary: 105 x 68 m
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 19:15 (20:15 czas lokalny)
Reklama

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
1.73 3.87 3.83 1 1.20 1.93
39% 39% 22% 1.73 63% 37%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.12 5.32 1.44 2.55 2.16 1.61
97% 3% 74% 26% 39% 61%

Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania

2026-08-31 Wil 2 - 2 Aarau
2026-04-25 Wil 2 - 2 Aarau
2026-02-07 Aarau 2 - 2 Wil
2025-10-24 Aarau 2 - 0 Wil
2025-08-01 Wil 1 - 3 Aarau
2025-05-09 Aarau 2 - 4 Wil
2025-03-16 Wil 2 - 2 Aarau
2024-11-24 Aarau 1 - 1 Wil
2024-07-26 Wil 2 - 2 Aarau
2024-05-17 Aarau 0 - 4 Wil
2024-02-23 Wil 1 - 1 Aarau
2023-12-10 Aarau 1 - 1 Wil
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
2 8 2 12 8 8
17% 67% 17% 100% 67% 67%

Aarau ostatnie 12 mecze

2026-10-30 Xamax 1 - 3 Aarau
2026-10-24 Aarau 1 - 2 Etoile Carouge
2026-10-18 Aarau 2 - 0 Zurich
2026-10-09 Stade Nyonnais 2 - 1 Aarau
2026-10-02 Aarau 1 - 2 Young Boys
2026-09-24 Grasshoppers 4 - 1 Aarau
2026-09-18 Winterthur 2 - 1 Aarau
2026-09-12 Aarau 2 - 2 Kriens
2026-09-04 Aarau 3 - 2 Rapperswil
2026-08-31 Wil 2 - 2 Aarau
2026-08-28 Aarau 2 - 1 Xamax
2026-08-23 Yverdon-Sport 2 - 1 Aarau
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 2 6 12 11 5
33% 17% 50% 100% 92% 42%

Wil ostatnie 12 mecze

2026-11-01 Wil 0 - 3 Winterthur
2026-10-23 Wil 2 - 2 Rapperswil
2026-10-09 Kriens 1 - 1 Wil
2026-10-01 Altach 5 - 0 Wil
2026-09-18 Wil 5 - 0 Stade Nyonnais
2026-09-11 Lausanne-Ouchy 4 - 0 Wil
2026-09-04 Etoile Carouge 1 - 1 Wil
2026-08-31 Wil 2 - 2 Aarau
2026-08-28 Yverdon-Sport 1 - 1 Wil
2026-08-22 Wil 0 - 2 Kriens
2026-08-07 Winterthur 5 - 0 Wil
2026-07-31 Wil 1 - 2 Xamax
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 12 8 6
8% 42% 50% 100% 67% 50%
Reklama

Tabela Challenge League

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Lausanne-Ouchy 12 8 4 0 23 5 +18 28
2 Winterthur 12 7 3 2 26 11 +15 24
3 Yverdon-Sport 12 6 4 2 23 14 +9 22
4 Kriens 12 4 4 4 21 19 +2 16
5 Xamax 12 5 1 6 16 20 -4 16
6 Aarau 12 4 3 5 19 21 -2 15
7 Etoile Carouge 12 3 4 5 12 17 -5 13
8 Rapperswil 12 3 2 7 18 25 -7 11
9 Wil 12 2 5 5 18 27 -9 11
10 Stade Nyonnais 12 2 2 8 12 29 -17 8

Chronologia meczów w lidze

Aarau             
Wil             
U siebie             
Na wyjeździe             

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Aarau Wil
1 Lausanne-Ouchy 1 - 1 4 - 0
2 Winterthur   5 - 0
3 Yverdon-Sport   1 - 1
4 Kriens 2 - 2 1 - 1
5 Xamax 2 - 1  
6 Aarau -  
7 Etoile Carouge 1 - 2 1 - 1
8 Rapperswil 3 - 2 4 - 5
9 Wil   -
10 Stade Nyonnais 2 - 1  

Statystyki drużyny

  Aarau Wil
Zwycięstwa 4 2
Remisy 3 5
Porażki 5 5
Bramki dla 19 18
Bramki przeciw 21 27
Średnie bramki strzelone 1.58 1.50
Średnie bramki stracone 1.75 2.25
Mecze bramki strzelone 92% 67%
Mecze bramki stracone 100% 92%
Obydwie Drużyny Strzelą 92% 58%
Powyżej 1.5 100% 100%
Powyżej 2.5 92% 67%
Powyżej 3.5 33% 50%
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa 3 1
Remisy 2 3
Porażki 1 2
Bramki dla 11 8
Bramki przeciw 9 16
Średnie bramki strzelone 1.83 1.33
Średnie bramki stracone 1.50 2.67
Mecze bramki strzelone 100% 67%
Mecze bramki stracone 100% 100%
Obydwie Drużyny Strzelą 100% 67%
Powyżej 1.5 100% 100%
Powyżej 2.5 83% 50%
Powyżej 3.5 33% 50%

Ogólne statystyki dla Challenge League

Mecze   (60)
Zwycięstwa u siebie 42%
Remisy 27%
Zwycięstwa na wyjeździe 32%
Mecze rozegrane 33%
Bramki   (188)
Bramki na mecz 3.13
Bramki u siebie na mecz 1.78
Bramki na wyjeździe na mecz 1.35
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 78%
Drużyna gości zdobyła bramkę 73%
Obydwie Drużyny Strzelą 57%
Powyżej 1.5 92%
Powyżej 2.5 65%
Powyżej 3.5 35%

Aarau kolejne 5 mecze

2026-11-20 Rapperswil - Aarau
2026-11-27 Kriens - Aarau
2026-12-05 Aarau - Yverdon-Sport
2026-12-11 Lausanne-Ouchy - Aarau
2026-12-18 Aarau - Winterthur

Wil kolejne 5 mecze

2026-11-20 Stade Nyonnais - Wil
2026-11-28 Wil - Yverdon-Sport
2026-12-05 Wil - Etoile Carouge
2026-12-13 Xamax - Wil
2026-12-18 Wil - Lausanne-Ouchy

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 1.73 3.87 3.83
Prawdopodobieństwo 39% 39% 22%
1 @ 1.73
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.20 1.93
Prawdopodobieństwo 63% 37%
1X @ 1.20
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.12 5.32
Prawdopodobieństwo   97% 3%
Powyżej 1.5 @ 1.12
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   1.44 2.55
Prawdopodobieństwo   74% 26%
Powyżej 2.5 @ 1.44
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   2.16 1.61
Prawdopodobieństwo   39% 61%
Poniżej 3.5 @ 1.61
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.44 2.51
Prawdopodobieństwo   68% 32%
Tak @ 1.44

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-04 04:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!